اگر واقعا مي خواهي موفق شوي

بنام خداوند بخشنده و مهربان

 

اگر واقعا مي خواهي موفق شوي و واقعا تصميم داري توي زندگي به اون چيزايي که دوست داري برسي اگه واقعا مي خواهي توي هر زمينه اي که دوست داري موفقترين باشي بايد يه تصميم خيلي خيلي خلي مهمي بگيري يه تصميمي توي يه بخش از زندگيت که توي تمام جنبه اي زندگيت تاثير مي گذاره و اون اينه :

 

 

اين متن زير  رو با صداي بلند و از صميم قلب و با تمام وجودت بخون : سعي کن چند بار و چند بار در هفته بخوان انوقت ببين که چه شور و شوق و انرژي فوق العاده در وجودت خواهي يافت که تو را انچنان به سمت موفقيت هدايت خواهد کرد که تا الان برايت غريب بوده .

 

 

واما …

 

 

 

 

 

امروز فصل جديد زندگيم را رقم  ميزنم .

 

 

امروز تصميمي گرفته ام . تصميم گرفته ام تا فصل جديدي در زندگيم رقم بزنم امروز ميخواهم زندگي جديدي را آغاز کنم که با تمام زندگي گذشته ام زمين تا آسمان متفاوت باشد .

 

 

ديروز زندگيم روزها و شبهايي سرشار از روزمرگي بي تفاوتي تنبلي و باري به هر جهت بودن که جز سفيدي روز و تاريکي شب هيچ اتفاقي ديگر در آن رخ نميداد گذشته است ديروزي که هيچ تازگي در هيچ يک از روز و ماه و هفته و سالش برايم اتفاق نمي افتاد جز گذشتن از دست رفتن جواني و غريبه تر شدن در دنيايي که هر روزش با روز قبلش متفاوت تر و بهتر بود. روز و شبهايي که هر لحظه اش رتبه ديگران از من بهتر و درجه و ارزش من و زندگيم از ديگران کمتر و کمتر ميشد .

 

 

امروز من از نو متولد مي شوم . و ديگر مثل گذشته نه فکر خواهم کرد و نه احساس و نه زندگي . امروز فقط فقط و فقط به اوج قله موفقيت و پيشرفت و زندگي رويايي که دوست دارم مي انديشم و براي رسيدن به ان از تمام وجود و قلب و دل و دست و افکار و لحظه لحظه زندگيم مايه مي گذارم .

 

 

ديگر پاداش تلاش و کوشش من شکست نخواهد بود . از اين پس هر بامداد قبل از طلوع خورشيد همگام با طلوع سپيده صبح زندگي و اميد با نيرويي که تاکنون نميشناختم بيدار مي شوم . قدرت من افزايش مي يابد . جديت من آشکار مي شود تا هر لحظه و هر دقيقه زندگيم را همچون طلاي  پر ارزشي در دستانم بگيرم و آنرا در مکاني نهم تا در آينده مرا ثروتمندترين و موفقترين مرد دنيا کند و ان اينگونه است که اگر امروز را صرف کارهاي تکراري و بهوده و بي ارزش و خواب و تنبلي کنم يعني آخرين فرصت زندگيم را براي بينظير بودن نابود کرده ام و دوباره هزاران هزار درجه و رتبه بايد از گذشته ام در مکاني پستتر و پائينتر قرار بگيرم .

 

 

 

 

 

بنابراين هر ساعت و دقيقه و لحظه امروز را گرامي خواهم داشت زيرا هرگز تکرار نخواهند شد چه کسي ميتواند باد را در تور اندازد ؟ هر دقيقه اين روز را با هر دو دست خواهم گرفت و به آن از عشق خود خواهم دميد زيرا بهاي آن وراي قيمت گذاري است . فقط احمقها بين جواهرات نفيس و سنگ ريزه هاي بيابان تفاوتي نمي بينند و ساعات عمر را صرف کارهاي بيهوده و تکراري مي کنند . من اين ساعات را نفيستر خواهم کرد . امروز آرزوي من براي رويارويي با سختيها تنبليها نا اميديها خستگيها و نتوانستنها آنچنان رويايي است در وجودم ُ که هم اکنون و هر لحظه چنان قدرت و انرژي و شور و اشتياقي در من فوران مي کند که تمام نااميديها و کسلي ها و خستگيها را در هم مي کوبم و با تلاشي خستگي ناپذير و پشتکاري آهنين دقايقم را براي رسيدن به آرزوها و خواسته هام طلايي و افسانه اي مي کنم .

 

 

آرزوي من براي رويارويي با جهان بر هر ترسي که با طلوع خورشيد پيدا شده بود غلبه کرده و من از آن آنچه مي انديشيدم زودتر به خواسته هايم خواهم رسيد .

 

 

امروز زندگي جديد و پر از بزرگي را رقم مي زنم . وبا خود سوگند ياد مي کنم که هيچ چيز زندگي جديد مرا به تعويق نيندازد . من حتي يک لحظه از زندگيم را هم تلف نخواهم کرد چون نه دوباره بدست مي آيد و نه دوباره ميتوانم لحظه اي را جايگزين آن کنم اگر مي خواهم برترين باشم و مطمئنم هستم که ميتوانم نمي گذارم هيچ چيز بي ارزشي لحظه اي مرا از رسيدن به روياهايم باز دارد . نميگويم عيب نداره فوقش يک روز ديرتر هيچ وقت هيچ موقع و هيچ لحظه .

 

 

بزودي من با گامهاي بلند و استوار در ميان انسانها قدم بر مي دارم و آنها مرا نخواهند شناخت زيرا امروز من انسان خارق العاده اي هستم با توانائيها و استععدادهايي بي نظير و بزرگ و عظيم

www.vanizan.com

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.