استفاده از سابلیمینال ها، بسته به نوع استفاده و نوع تاثیر، بی خطر است اما شما با استفاده از ساب ها مسئولیت تمام تاثیرات احتمالی ناشی از ساب ها را شخصا برعهده میگیرید ❗️

⚠️توجه⚠️
استفاده از سابلیمینال ها، بسته به نوع استفاده و نوع تاثیر، بی خطر است اما شما با استفاده از ساب ها مسئولیت تمام تاثیرات احتمالی ناشی از ساب ها را شخصا برعهده میگیرید ❗️

حداقل نیم ساعت و حدکثر ۷۰ دقیقه در هر روز گوش دهید؛ تا زمانی که به نتایج مورد نظر خود برسید.
استفاده از هدفون اختیاری است اما توصیه میشود 👍
در صورت استفاده از هدفون رعایت این دو شرط الزامیست:
1-استفاده از هدفون چپ(Left-L) برای گوش چپ و استفاده از هدفون راست(Right-R) برای گوش راست
2- پایین بودن میزان(ولوم) صدا؛ میانگین ۵۰ تا ۷۰ درصد ایده آل می باشد.

شما باید به اندازه کافی هشیار باشید تا اگر بدن یا ذهن شما دچار خستگی مقاومتی شد، در بین استفاده از سابلیمینال ها به مغز خود استراحت بدهید.
اگر احساس میکنید نمیتوانید مسئولیت تاثیر مثبت یا منفی ناشی از سابلیمینال ها را بپذیرید لطفا از هیچکدام از آنها استفاده ننمائید 🙏
این سابلیمینال ها قادر خواهند بود تا تاثیراتی را عمیق و کامل و دائمی در بدن و ذهن شما، بسته به عبارات تاکیدی استفاده شده در هر ساب، ایجاد کنند.
شما مسئولیت این تغییرات را می‌پذیرید، خطر احتمالی بر عهده خود شما می‌باشد❕

سوالات متداول – #FAQ در مورد سابلیمینال ها #Subliminal s :
1- #چگونه عمل میکنند؟
توضیح این مورد در بخش های قبلی و همچنین در گروه به طور کامل داده شده هاست اما اجمالا به آن می پردازیم.
ضمیر ناخودآگاه شما فوق العاده قدرتمند و قابل انعطاف است.
این سابلیمینال ها قادر هستند قدرت بی نهایت ذهن شما را به منظور القاء تغییرات در بدن و ذهن به کنترل دربیاورند تا تاثیرات مدنظر هر سابلیمینال به صورت واقعی و عملی تجسم پیدا کند و برآورده شود. (همان صداهایی که شنیده می شوند در واقع در حال گفتن عبارات تاکیدی مربوط به آن ساب هستند.)
در واقع عبارت تاکیدی به هر زبانی بر ناخودآگاه تاثیر خواهد گذاشت.
2- #چقدرطولمی_کشد تا من بتوانم تاثیرات را مشاهده کنم؟ به طور کلی چقدر طول می کشد تا یک سابلیمینال اثر کامل خود را بگذارد؟
اگر هر سابلیمینال را حداقل نیم ساعت در هر روز و در یک دوره غیر منقطع(یعنی بدون فاصله حتی یک روزه در بین برنامه گوش دادن) استفاده کنید از میانگین ۶۰ روز تا ۴ ماه طول میکشد تا تاثیرات قابل مشاهده ظاهر شوند.
تاثیرات نهایی بسته به میزان استفاده شما و همینطور نوع تغییرات مدنظر و برای شخص به شخص متفاوت است و احتمالا بیشتر از این میزان طول می کشد… 🙂

3- من نوجوان و #کم_سن هستم(زیر ۱۵ سال). آیا میتوانم از این سابلیمینال ها استفاده کنم؟
🔞 اگر زیر ۱۵ سال سن دارید، لطفا ابتدا با والدین خود مشورت نمایید.
⚠️سابلیمینال ها برای کودکان ساخته نشده اند و مخاطب آنها نوجوانان و بزرگسالانند. ❗️
⛔️هشدار گاهی تاثیرات جانبی ناراحت کننده و بعضا دردناکی ایجاد می شود که در اثر تغییرات بدن شما به وجود آمده است؛ شما باید به میزان کافی در این مورد هشیار باشید تا بهترین دوره عمل برای خودتان در مورد سابلیمینال ها را تشخیص دهید.

4- این مدت زمان زیادی است! 🙁 راه حلی برای #افزایشسرعتنتایج هست؟
بله! ✅ اولین راه، حداکثر میزان استفاده در 24 ساعت است؛ این مقدار 6 بار برای فایلهای ده دقیقه ای و کلا یکساعت در کل روز هر فایلی با هر زمانی است و اگر بیش از این مقدار از “1 فایل” در روز استفاده کنید متاسفانه دچار تاثیرات بازگشتی خواهید شد؛ یعنی ذهن اینطور برداشت خواهد کرد که شما در حال حاضر از تغییر مورد نظر بسیار فاصله دارید و به نبود آن فکر می کنید پس تغییرات را پس خواهد زد.
راه حل بعدی استفاده از #Booster هاست. در بخش های پایین تر در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.
با این حال همیشه باید مواظب خودتان باشید و اگر احساس می کنید ذهن یا بدن مقاومت زیادی در برابر سابلیمینالها نشان می دهد، استفاده از آن را متوقف کنید و استراحت کنید. چای یا قهوه بنوشید و فکر خود را تا مدتی از آن بردارید تا به حالت عادی برگردید.
نشانه تاثیر منفی سردرد یا درد شَدید و در قسمت های “نامرتبط” به سابلیمینال و همینطور احساس بد و ناراحتی هنگام گوش دادن به سابلیمینال می باشد.

5- آیا تغییرات ایجادشده #دائمی هستند؟
البته! 👍 تمام تاثیرات سودمند و مدنظر دائمی هستند بخصوص هنگام استفاده از #Booster ها (زیرا #Booster ها علاوه بر افزایش سرعت، ایجاد تغییر در لایه های زیرین و در سطح سلولی را حتمی میکنند!)
واژه “دائمی” بدین معنی ست که تاثیرات خودبخود ناپدید نخواهند شد، اما نکته جالبی وجود دارد!
در هر زمان شما می توانید تغییرات جدید مدنظر خود را بر اساس علایق و عادات جدید خود، جایگزین نمایید!
شما، بر خلاف آنچه که تابحال شنیده بودید، یک موجود با مشخصات ثابت و همیشگی نیستید؛ بدن و ذهن شما همواره بوسیله اَعمال، افکار، باورها و احساسات، در حال نوعی تغییر میباشد.
❤️💙💚🎗🎀🥀⚘🌸💐🌼

اولین اصل تحقق رویاها:

✅اولین اصل تحقق رویاها:
استفاده از قدرت تجسم و تصویرسازی ذهنی
✅دومین اصل تحقق رویاها:
رویای خود را هم اکنون تحقق یافته ببینید!
عبارت زیر از نویل گادارد است، آن را به خاطر بسپارید و هر روز با خودتان تکرار کنید:
شواهدی را که تحقق رویای شما را غیر ممکن جلوه می دهند ، نادیده بگیرید. فرض
را بر آن بگذارید که شما هماکنون همان کسی هستید که میخواهید باشید، زیرا با
این فرض قاطع، شما با هویت الهی خودتان که خالق است و همه چیز برای آن
امکانپذیر است، به وحدت و هماهنگی میرسید.
در روند تحقق رویاهای خود باید هر گونه شک و تردید را فراموش کنید و به زمان تحقق
آنها فکر نکنید، زیرا در زمان مناسب تحقق پیدا خواهند کرد. همچنین چگونگی تحقق آن را
فراموش کنید. با آن زندگی کنید. تأکید میکنم هویت الهی را درون خودتان بپذیرید و با
کمک آن زندگی را آنگونه که میخواهید تحقق ببخشید. نسبت به این عقیده خیلی جدی
و مصمم باشید ، شما باید طوری زندگی کنید که گویی رویا و هدفی که در قلمرو تخیل خود
دارید، هم اکنون حقیقت زندگی شماست.

✅سومین اصل تحقق رویاها:
تحقق رویای خود را احساس کنید

»برای آنکه خواستهتان را در ضمیر ناخودآگاهتان ثبت کنید، باید آن حسی را داشته
باشید که گویی هماکنون خواسته شما برآورده شده است
✅چهارمین اصل تحقق رویاها:
توجه و تمرکز
باید آنچه را که حواس پنجگانهتان به شما میگویند و
با خواسته شما در تضاد هستند، نادیده بگیرید و بر آنچه در ذهن و قلمروی تخیلتان قرار
دادهاید، تمرکز کنید. شما در نهایت همانی خواهید شد که بر آن توجه و تمرکز میکنید. بر
آن چیزی تمرکز کنید که در عالم تخیلتان قرار دادهاید و آن را برای خودتان مقدر اگر بتوانید ذهن خودتان را کنترل کنید، میتوانید زندگی را آنگونه که آرزوی شما
است، هدایت کنید. اما اگر اجازه دهید ذهنتان دائم تحت تأثیر عوامل خارجی قرار
بگیرد، کنترل و هدایت زندگی شما به گونه ای که رویای آن را دارید غیر ممکن
است.
✅پنجمین اصل تحقق رویاها:
برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه قبل از خواب

✅اصل ششم هم من اضافه می کنم. عدم نگرانی و اینکه خیالتان راحت باشد که نتیجه محقق شده است از همین الان و آثار آن نیز بزودی در دنیای عینی مشاهده می شود.

زندگی تو با فرکانس های خودت رقم می خورد

فرکانس

زندگی تو با فرکانس های خودت رقم می خورد

فرکانس

وقتی قوانین زندگی را باور می کنی و می پذیری که  زندگی تو با فرکانس های خودت رقم می خورد و برای هماهنگ شدن با آن قوانین و اجرای آنها تلاش ذهنی زیادی به خرج می دهی و باورهای متفاوتی می سازی و شیوه نگرشت را به صورت بنیادین تغییر می دهی، جهان قطعاً شما را کم کم وارد مدارهای بالاتر می کند و اوضاع و شرایط، قطعاً رو به بهبود خواهد بود حتی اگر ظاهر خوب و مناسبی نداشته باشد.

اما تنها زمانی پیام نشانه ها را به وضوح می شنوی که در آن لحظه نه تنها امیدت را از دست نمی دهی، نه تنها تردید به خود راه ندهی، بلکه با ایمان و یقین بیشتر در این مسیر ثابت قدم بمانی. در این صورت، نتایجی وارد زندگی ات می شود که به وضوح به شما می گوید:

شغل مورد علاقه و پردرآمد کنونی ات، حاصل باورهایی است که اول به شکل اخراج از شغل مزخرف قبلی ظاهر شد. فرکانس

عشقی که الان در رابطه ات تجربه می کنی، حاصل باورهایی است که اول به شکل از هم پاشیدن رابطه پردردسر قبلی ظاهر شد.

و هزاران مثال دیگر که قطعاً در زندگی ات داری فرکانس

البته همیشه نتیجه تغییر باورها به شکل یک ظاهر نادلخواه نمایان نمی شود. در اکثر مواقع از همان ابتدا، نتیجه باورها هم ظاهر خوب و هم باطن خوب دارد. اما به طور کلی، این یک قانون است که وقتی باورهایت تغییر کند، جهان، دنیای اطرافت را قطعاً به سمت بهبود بیشتر تغییر می دهد. زیرا جهان در هر لحظه به باورها و فرکانس های شما پاسخ می دهد.

بنابراین، اگر اکنون در شرایطی نامناسبی زندگی می کنی، بدهی های بسیاری داری یا اوضاع سلامتی و روابط ات آنگونه که می خواهی نیست، قرار نیست این شرایط همیشگی و پایدار باشد. بلکه شرایط تغییر می کند اگر باورهای تو تغییرکند.

می توانی  از همین لحظه با تغییر نحوه نگرش و کنترل ورودی های ذهنت، فرکانس هایت را تغییر دهی و با ادامه این روند، کم کم به سمت شرایط دلخواه هدایت شوی.

می توانی از همین لحظه، زندگی دلخواهت را روی پایه ای به نام “باورهای قدرتمند کننده” بچینی که حاصل درک و شناخت قوانین زندگی است.

زیرا زندگی تو با “فرکانس هایت در لحظه اکنون”، شکل می گیرد و نه تجربیات تلخ گذشته. تو درهر لحظه با فرکانس هایت، در حال خلق شرایط ات هستی. اما تنها زمانی می توانی شرایط نا دلخواه کنونی را تغییر و شرایط دلخواهت را بسازی که:

اولاً بپذیری که تمام این شرایط، توسط فرکانس های قبلی ات خلق شده. بنابراین همانگونه که قدرت خلق آن شرایط را با فرکانس های نامناسب داشتی، قدرت خلق شرایط دلخواه را به کمک ایجاد فرکانس های مناسب خواهی داشت، اگر قوانین زندگی را بشناسی و با آن قوانین هماهنگ شوی و پیام آن قوانین را بشنوب.

پکیج روانشناسی فوق پیشرفته ثروت با پیام های پنهان و امواج مغزی ” فرصتی است تا قوانینی را بشناسی که  زندگی تو بر اساس آنها رقم می خورد و اگر از آن قوانین آگاه شوی و با آن قوانین همراه شوی، می توانی شرایط دلخواه را در زندگی ات خلق نمایی.

این دوره به شما کمک می کند تا اولین خشت بنایی به نام “خلق شرایط دلخواه در زندگی” را درست قرار دهی و بذر موفقیت هایت را بکاری و پایه های ساختمان زندگی دلخواهت را از پای بست آنقدر محکم بنا نمایی که توانایی نگهداری هر مقدار موفقیت را داشته باشد.

مثل ساختمانی که آنقدر پی اش محکم است که توانایی تحمل صدها طبقه را دارد

با دوره کشف قوانین زندگی ,زندگی خودتون را به گونه ای که می خواید خلق کنید

دوره کشف قوانین زندگیبا دوره کشف قوانین زندگی ,زندگی خودتون را به گونه ای که می خواید خلق کنید

دوره کشف قوانین زندگی با عباسمنش

ما در جهانی زندگی می کنیم که قوانینی دقیق و ثابت بر آن حکم فرماست. قوانینی مثل چسبندگی مولکولی، نیروی گرانش، نیرو، اصطکاک و … که موجب شده جهان ما با این نظم و انضباط مسیر تکاملی اش را ادامه دهد.

در چنین جهان قانونمندی، محال است اتفاقات زندگی ما شامل هیچ قانونی نباشد و به صورت شانسی یا اتفاقی رخ دهد. قطعاً قوانینی بر جهان حاکم است که به ما امکان کنترل شرایط زندگی مان و خلق شرایط دلخواه مان را می دهد.

همانگونه که کشف و شناخت قوانینی مثل ایرودینامیک به مهندسان هوافضا کمک کرده تا هر بار هواپیما ها و سفینه های پیشرفته تری بسازند و به مهندسان سازه کمک کرده تا ساختمان های عظیم تر  با امکانات پیشرفته ای همچون تأمین برق مورد نیازشان را بسازند و به مهندسان مکانیک کمک کرده تا هر بار ماشین های با کیفیت تر همراه با امکانات بیشتری بسازند و شکل راحت تری از زندگی را به بشریت هدیه دهند و … پس قطعاً قوانینی نیز بر زندگی ما حکم فرماست که کشف و درک آن قوانین به ما این امکان را می دهد تا زندگی مان دست خودمان باشد. تا تابع شرایط نباشیم و بتوانیم زندگی مان را به گونه ای که می خواهیم خلق نماییم.

شالوده تمام آموزش های “دوره کشف قوانین زندگی”، درک قوانینی است که به ما کمک می کند تا مثل آن معمار و مهندس که سازه دلخواهش را طراحی و رویایش را به کمک شناخت آن قوانین به واقعیت تبدیل نموده، رویاهامان را محقق نماییم و شرایط زندگی خود را به شکلی که می خواهیم، خلق نماییم.

این تمام آن چیزی است که همیشه به دنبال درک و استفاده از آن بوده ام و هر بار به خاطر درک بهتر و عمیق تر قوانین، زندگی ام را راحت تر و با کیفیت تر خلق می کنم.

خیلی از دوستان بارها درباره برنامه ریزی های روزانه زندگی ام یا نحوه عمل به قوانین یا شیوه شخصی ام درباره انجام تمرینات لازم برای ساختن یک باور پرسیده اند.

مدتها بود که تصمیم داشتم یک بار دیگر به کمک تحقیقات و یافته های این چند ساله اخیر درباره قوانین زندگی و نیز باورهایی که تا کنون ساخته ام، مروری جامع بر قوانینی داشته باشم که زندگی ام را در کمتر از ۱۰ سال از شرایط سخت زندگی در یک اتاق سیمانی به استقلال کامل مالی رسانید به گونه ای که حتی من و فرزندانم می توانیم تا پایان عمر بدون نیاز به کار کردن، در شرایطی عالی زندگی کنیم.

قوانینی که اختیار زندگی ام را در دست خودم قرار داده و موجب شده، تابع شرایطی مثل افزایش یا کاهش دلار، تغییر سیاست های یک کشور، قطع یک رابطه و هر عاملی بیرونی دیگر نباشم. قوانینی که به من این یقین و آرامش را بخشیده که حتی اگر تمام این دست آوردها از بین برود، باز هم جای نگرانی نیست و دوباره به کمک همین قوانین می شود حتی یک زندگی زیباتر را خلق نمود.

بنابراین، تصمیم گرفتم همراه با شما، جلوی دوربین، مرور این مسیر را در قالب دوره کشف قوانین زندگی، ارائه دهم.

این دوره پاسخی جامع و مستند درباره شیوه شخصی من برای درک قوانین زندگی و نحوه تبدیل این ادراک، به عمل و سپس ساختن باورهاست.

این دوره شامل تمریناتی است که به کمک آنها باورهای هماهنگ با اهدافم را می سازم و مهم تر از همه شامل مرور آگاهی هایی است که به من کمک می کند تا در این مسیر بمانم و هر بار به درک کاملتری برسم و باورهای قدرتمند کننده تری بسازم که موجب تجربه زندگی بهتری می گردد.

پروسه تغییر ملموس شرایط زندگی من از زمان آشنایی با قوانین و سپس درک قوانین و سپس اجرای آنها در عمل و تبدیل آنها به باور و سپس ظهور نتایج آن باورها در زندگی ام، ۱۰ سال زمان برد.

نکته مهم: هر کلمه “سپس” در جمله بالا شامل یک پروسه زمانی و تلاش های شدید ذهنی است.

اما خبر خوب این است که قرار نیست برای شما هم این پروسه اینقدر طولانی باشد از طرفی قرار هم نیست یک شبه زندگی شما تغییر کند.

برای شما کار بسیار راحت تر است زیرا نیازی به سعی و خطا نداری.

اگر فقط ۶ ماه شیوه قبلی خودت را که نتیجه اش نیز کاملاً مشخص است کنار بگذاری و با ایمان، باور و یقین ۱۰۰%، آنچه در این دوره از قوانین می شنوی را مثل وحی منزل بپذیری، خصوصاً در ابتدای مسیر به اجرای تمرینات این دوره و عمل بر اساس آموزه های این دوره متعهد شوی، به شما قول می دهم در همان هفته اول به خوبی شواهد این قوانین را درک می کنی و در میابی که تمام اتفاقات زندگی ات توسط کانون توجه و فرکانس های خودت خلق می شود. آنگاه به نقطه ای می رسی که هرگز نمی توانی به شیوه قبلی ات باز گردی.

اما مانع مهمی که افراد زیادی را در ابتدای کار از این مسیر گمراه می کند این است که، افراد در شروع کار تعهد و شور و اشتیاق فراوانی برای درک قوانین و عمل به آنها به خرج می دهند و سپس رفته رفته نتایج وارد زندگی شان می شود و با عمل به قوانین، به خواسته های زیادی می رسند.

اما از آنجا که همزمان با رسیدن به خواسته ها و رشد باورها، خواسته ها نیز دوباره رشد می کند، یعنی دوباره درآمد بیشتر یا خانه و ماشین بهتری می خواهند و …، لذا  دست آوردهای قبلی، برایشان بدیهی شده و نمی توانند به یاد بیاورند که در طی این مدت کوتاه که برای درک و اجرای قوانین تلاش کرده اند، چقدر پیشرفت داشته انددوره کشف قوانین زندگی

بنابراین، حالا که اینجا هستی تا به کمک درک قوانین، کنترل زندگی ات را در دست بگیری و شرایط دلخواهت را خلق نمایی قدم اول و تمرین اول این است:

یک دفترچه آماده کن و شرایط کنونی ات را در تمام جنبه ها شرح بده.

درباره شرایط مالی، میزان پس اندازهایی که داری، میزان درآمدت، میزان بدهی ها و … را شرح بده

درباره وضعیت روابط: روابط ات با خانواده، دوستان، فرد مورد علاقه ات، کارفرما و … در چه سطح است و تا چه حد از آن رضایت داری.

درباره وضعیت سلامتی: از نظر سلامتی در چه شرایطی هستی، هر چند وقت یک بار مریض می شوی و …دوره کشف قوانین زندگی

درباره وضعیت معنوی: فارغ از هر دین و مذهبی، چقدر حضور خداوند را در قالب الهامات و هدایت های او در موقعیت های مختلف احساس می کنی، چقدر آرامش داری ودوره کشف قوانین زندگی

سپس به هر وضعیت از ۰ تا ۲۰ نمره لازم را اختصاص بده و به صورت مفصل دلایلی را توضیح بده که موجب شده در حال حاضر در چنین وضعیتی قرار گرفته باشی دوره کشف قوانین زندگی دوره کشف قوانین زندگی 

این تمرین را هر ۶ ماه یک بار انجام بده و نوشته هایت را مرور کن تا قدرت هماهنگی با قوانین را به خودت یادآور شوی.

با دوره کشف قوانین زندگی ,زندگی خودتون را به گونه ای که می خواید خلق کنید

ما در جهانی زندگی می کنیم که قوانینی دقیق و ثابت بر آن حکم فرماست. قوانینی مثل چسبندگی مولکولی، نیروی گرانش، نیرو، اصطکاک و … که موجب شده جهان ما با این نظم و انضباط مسیر تکاملی اش را ادامه دهد.

در چنین جهان قانونمندی، محال است اتفاقات زندگی ما شامل هیچ قانونی نباشد و به صورت شانسی یا اتفاقی رخ دهد. قطعاً قوانینی بر جهان حاکم است که به ما امکان کنترل شرایط زندگی مان و خلق شرایط دلخواه مان را می دهد.

همانگونه که کشف و شناخت قوانینی مثل ایرودینامیک به مهندسان هوافضا کمک کرده تا هر بار هواپیما ها و سفینه های پیشرفته تری بسازند و به مهندسان سازه کمک کرده تا ساختمان های عظیم تر  با امکانات پیشرفته ای همچون تأمین برق مورد نیازشان را بسازند و به مهندسان مکانیک کمک کرده تا هر بار ماشین های با کیفیت تر همراه با امکانات بیشتری بسازند و شکل راحت تری از زندگی را به بشریت هدیه دهند و … پس قطعاً قوانینی نیز بر زندگی ما حکم فرماست که کشف و درک آن قوانین به ما این امکان را می دهد تا زندگی مان دست خودمان باشد. تا تابع شرایط نباشیم و بتوانیم زندگی مان را به گونه ای که می خواهیم خلق نماییم.دوره کشف قوانین زندگی

بهینه سازی قدرت ذهنی شمابرای کسب ثروت بی نهایت

ثروت

بسیاری از مردم به دروغ باور دارند که اگر آنها ذهن ناخودآگاه خود را تغییر دهند، آنها زندگی خود را تغییر خواهند داد. با این حال، تغییر ذهن ناخودآگاه شما تنها نصف معادله است. هر دو ذهن آگاه و ناخودآگاه باید برای ایجاد تغییرات دلخواه باید هماهنگ شوند. ذهن آگاه خلبان است، به سخن گفتن، که قدرت بی نهایت ناخودآگاه را اداره می کند. چسبهایی که با هم ارتباط دارند، تخیل و توانایی شما برای تجسم و تصویرسازی تغییراتی است که می خواهید در زندگی خود داشته باشید.

 

یکی دیگر از باورهای غلط این است که تصدیقات تکراری زندگی شما را تغییر خواهند داد. من تاییدات را برای سالها بدون هیچ نتیجه ای تکرار کردم. اگر شما بی اعتمادی تصدیقات را بدون تجسم تغییراتی که می خواهید اتفاق می افتد، تکرار کنید، نتایجی که می خواهید آشکار شود، هرگز به نفع خود نیست.

 

به همین دلیل من نرم افزار پیام های پنهان را ایجاد کردم: این برنامه طراحی شده است تا تا ذهن آگاه و ناخودآگاه را از طریق استفاده از تصاویر برای کمک به تحقق تغییراتی که می خواهید، و از بین بردن باورهای متضاد که حتی ممکن است متوجه شوند وجود نداشته باشد.

 

بگذارید بگوییم شما یک فیلم را تماشا می کنید  که شخص ثروتمند را به عنوان خائن و بدبختی معرفی میکنه و افراد ناموفق به عنوان یک مرد خوب معرفی میکنه . نمونه های خوبی از فیلم هایی مانند این ها عبارتند از: تایتانیک، مرد عنکبوتی، سوپرمن، هری پاتر و غیره … هر چند که شما می خواهید ثروتمند شوید نه اینکه متوجه شوید که ذهن ناخودآگاه شما برنامه ریزی شده است که غنی بودن بد و بد است فقیر بودن وضعیف بودن، نجیب و خوب است نرم افزار پیام های پنهان طراحی شده است تا اعتقادات ناخودآگاه خود را در مورد خودتان تغییر دهد، با تصحیح تصورات متعصبانه واشتباه تصاویر روی صفحه کامپیوترتان تغییر دهید.

 

حالا که شما اعتقادات ناخودآگاه خود را در مورد خود (و پول در این مثال) تغییر دادهاید، شما نیمه راه وجود دارد. خلبان، ذهن آگاه شما، هنوز قدرت ذهن ناخودآگاه را هدایت می کند. اگر به اطراف نگاه کنید و کوهی از صورتحساب ها را پرداخت کنید و به صورت آگاهانه به خودتان بگویید «من همیشه شکست خورده ام»، ذهن ناخودآگاه شما به دستور شما پاسخ خواهد داد، هرچند اکنون معتقد است که غنی بودن چیزی اشتباه نیست. از این رو گفتن معروف بودا “همه آنچه که هستی، نتیجۀ افکار شماست”

 

یک راه عالی برای ایجاد تغییراتی که می خواهید، استفاده از برنامه نامحدود با تصاویری است که برای شما اهمیت دارد، و سپس محافظ صفحه را روشن کنید تا اندیشه های ذهنی شما را با هماهنگی با اندیشه های ناخودآگاه خود به اشتراک بگذارید.

 

در زیر نمونه ای از تصاویر و تصدیق هایی است که می توانید به نرم افزار پیام های پنهان برای رسیدن به اهداف شخصی خود بچسبانید: شما می توانید تصاویر و تصدیقات خود را شخصی سازی کنید یا وارد بخشت صدیقات یا جملات تاکیدی مثبت که براتون اماده شد شوید و از بیش از 100 طبقه تأیید را انتخاب کنید و از میلیاردها تصویر در Google انتخاب کنید.

 

برنامه SUBLIMINAL

 

من خالق تجربه من هستم

من شایسته و سلامت، ثروت و شادی را انتظار دارم

ثروت و فراوانی نامحدود به زندگی من نشان می دهد
من سزاوار موفق شدن هستم


من خانه رویاییام را آشکار می کنم
من فکر می کنم و خیلی بزرگ

من خوشحالم و سالم هستم
من از همه چیز در زندگی ام سپاسگزار هستم

من خوشحال هستم و در عشق هستم

من می دانم که من چه می خواهم و از آن درخواست می کنم و آن را دریافت می کنم

آینده من را ایجاد خواهد کرد

من زندگی خود را با چشم انداز من ایجاد می کنم

من استاد سرنوشت من هستم

 

Sreensaver

 

محافظ صفحه نمایش یک ابزار عالی در برنامه ذهن آگاه شماست. در زیر یک مثال از نحوه استفاده از آن است.

 

لطفا توجه داشته باشید: محافظ صفحه نمایش تصاویر بزرگتر را می پذیرد و آنها را بر روی صفحه نمایش شما شناور می کند. با این حال، لطفا تصاویر بزرگ را به برنامه subliminal وارد نکنید.

برای قرار دادن تصاویر به محافظ صفحه نمایش، دکمه پیکربندی در پنل کنترل را فشار دهید و یا ما نسخه ی نمایشی زنده را تماشا کنید:

www.vanizan.com

اطمینان حاصل کنید که هر تصویر در خط خودش است و به دنبال تاییدیه است.

 

من از همه چیز در زندگی ام سپاسگزار هستم

من ثروت زیادی را به زندگی ام رساندم

من هر روز با اشتیاق زندگی میکنم
شما عالی هستند

من می توانم هر چیزی را به دست آورم

قلب خود را دنبال کنید و رویاهای خود حقیقت برسد
شما سالم، ثروتمند و عاقل هستید

من هر روز بیشتر و بیشتر دوست دارم

هر کاری که می خواهید انجام دهید، می توانید انجام دهید. هر چیزی – دکتر وین دایر

من با شادی می گیرم و پول می گیرم

من با همه کسانی که به من لمس می کنند خوش شانس هستم

من موفق و خوشحالم

می توانید با ثروت و خوشبختی سلامت باشید

من ثروت را به وفور می بینم

من ثروت را به راحتی به دست میارم

من ثروت را در همه جا می بینم

من اهنربای پول و ثروت هستم

من هر کجا باشم به راحتی ثروت می سازم

راز پنهانی که عیسی در زمان حیات خود گفته بود

راز پنهانی که عیسی در زمان حیات خود گفته بود و توماس انها را نوشت او گفت هر کس بتواند این کلمات را درک کند “هرگز طعم مرگ را نخواهد چشید” اجازه ندهید کسی انها را پیدا کند زیرا وقتی انها اشکار شوند دچار مشکل خواهند شد و زمانی که انها دچار مشکل شوند انها شگفت زده می شوند و او در سراسر جهان سلطنت خواهد کرد

انجیل توماس

سخنان انها راز نیست راز دروغ تفاسیر است هنگامی که شما پاسخ های درست را پیدا می کنید دچار شک می شوید زیرا این اطلاعات با آنچه که آموختید در تضاد است و زمانی که حقیقت را پیدا کردید شما شگفت زده خواهید شد و زمانی که شما قدرت خود را بدانید بر روی زندگی و هر چیزی که دارید حکومت می کنید و شما بهشت را روی زمین تجربه میکنید.
هر نقطه نظری بر این اعتقاد است که همه انسان ها همان قدرتی که عیسی داشت را دارند در عوض همه از نیروی های بیرونی ترس واهمه دارند همه چیز هایی که ما در مورد زندگی و تاریخ میدانیم دستکاری شده است چون ما از هم متفاوت هستیم این ما راجدا نمی کند همه ما از یک اگاهی واحد هستیم که با اشکال مختلفی وجود داریم در اینجا برخی از صحبت های مسیح و تفسیر احتمالی انها را توسط توماس در انجیل میبینیم
آیه شماره ۳:
اگر کسانی به شما میگیوند پادشاهی در آسمان است پس پرندگان آسمان پیش شما خواهند بود
اگر به شما گفتند این دریا است پس ماهی ها پیش شما خواهند بود
پادشاه درون و بیرون شما است زمانی که شما به خودتان می آید
و خودتان را میشناسید متوجه خواهید شد که شما فرزندان پدرتان هستید
اما اگر ندانید چه کسی هستید فقط زندگی می کنید و این شما هستید که فقیر هستید
این تدبیر به عواقب باور داشتن قدرت خارج از انسان اشاره دارد اگر باور داشته باشید که قدرت متعلق به کسی یا چیزی دیگر است پس انها بر زندگی شما حکومت خواهند کرد با این حال وقتی این تحقق پیدا کند که بدانیم ما هر کدام آگاهی هستیم که در همه چیز در حرکت هستیم و تمام قدرت از درون ما بیرون میاد ما میتوانیم در راه صعود و ثروت زندگی کنیم قدرت درون و بیرون شما وجود دارد به معنای واقعی کلمه شما بیرون خود را از درون آشکار می کنید اگر خودت رو نشناسی در فقر زندگی خواهی کرد و شما فقیر خواهید بود
اعتقاد بر این است که شرایط بیرونی و افراد دیگر زندگی مردم رو کنترل میکنه اما با این تفکر زندگی ثروتمندانه ای که حق خودشان است را از خود دور میکنند انها افکارشان را اشکار میکنندما همیشه این قدرت را درون خودمان داشته ایم اما ان را از دست داده ایم این چیزی نیست که ما محبور باشیم آن را تجربه کنیم اگاهی حال حاظر بخشی از همه چیز است از جمله هر فرد برای آزاد کردن نیروی الهی در زندگیمان اول باید بفهمیم چطور کار میکند و علم به ما میگه چطور کار میکند و دوم باید به زبانی صحبت کنیم که زبان الهی اون رو میشناسه که علم نمیتونه این رو به ما بگه و از گذشته ما از تاریخ ما از فرهنگ ما می آید از کسانی که این را آموخته اند و از این زبان برای هزاران سال استفاده کرده اند بنابراین کاری که باید الان انجام بدیم اینه که یاد بگیریم عیسی چکار میکرد و در مورد این زبان چکار میکرد زیرا این همان سنت هایی هستند که در بودا ، هندو ، مسیحیت و پیش از مسیحیت صحبت می کند انها به ما میگوند که این حوزه یک انرژی است و ما زبان صحبت با این حوزه رو داریمخوب اینجا ما باید چکار کنیم ما در صومعه بودایی ها در تبت بوده ایم و انها به ما میگویند
یک :
اول باید احساس درخواست داشته باشیم
و دوم :
باید احساس کنیم که درخواستمان قبلا پاسخ داده شده است
اوکی و حالا ما در صومعه مصری ها هستیم با متونی که قبل از اینکه ویرایش شوند در سنت ما استفاده می شدند و قصد داریم دستورالعملی رو بررسی کنیم که به ما میگه چگونه این کار رو انجام دهیم اوکی اگر انجامش بدیم خیلی خوبه .

اولا زمانی که شما فکر و احساس می کنید خوب انجیل توماس داره درباره افکار و احساسات صحبت میکنه
اون میگه وقتی به چیزی فکر میکنی و اون رو احساس میکنی
حالا نگاه کن ببین چه اتفاقی رخ میده

میگه وقتی که فکر و احساس میکنید که کوه حرکت کند کوه حرکت می کند
میگوید زمانی که شما با یک فکر و احساس در یک سیگنال قدرتمند هستید اون موقع این قدرت رو دارید که با جهان هستی صحبت کنید
دوما:
زمانی که شما افکار و احساسات رو شکل میدین به عکس قبلی برمیگردیم منظور از (دو) افکار و احساست است زمانی که این دوتا وارد قلب ما میشوند احساسات در بدن ما ایجاد میشوند و زمانی که افکار و احساسات یکی شوند خواهید دید که چطور این کار رو انجام بدیناگر دو (افکار و احساسات)در هر خانه ارامش ایجاد کند اگر افکار و احساسات یکی شوند اگر در هر خانه ارامش ایجاد شود ببین چه اتفاقی رخ میده
انها میگویند کوه حرکت کن و کوه حرکت میکنه او دوباره اینو به ما میگه در یک آیه کاملا متفاوت چطور یکی شدن افکار و احساسات اینقدر قدرتمنده اما هنوز به ما نگفته چطور؟ چطور انجامش بدیم در کتاب مقدس مسیحیممکنه شنیده باشید که گفتن درخواست کنین و دریافت کنید درخواست کنید و دریافت کنید اینو شنیدین

من میدونم مردم درخواست میکنن درخواست میکنن ، درخواست میکنن ، درخواست میکنن ، اما هیچ اتفاقی رخ نمیده چون منظور درخواست کردن با صدای خودمون نیست درخواست کردن این نیست که بگی لطفا لطفا اینو به دنیای من بیار این درخواست کردن نیست درخواست کردن باید به زبانی باشد که زبان الهی یا جهان هستی آن را میشناسد این زبان زبان معنی داریه نه صدای ما
جهان صدای قلب ما رو میشناسدبه یاد داشته باشید احساساتی که در قلب ما ایجاد میشوند امواج الکتریکی و مغناطیسی هستند ، این زبان ، زبان شناخته شده جهان است بنابراین وقتی در قلبتون احساسی رو ایجاد میکنید دقیقا مثل زمانی که پاسختون رو از جهان دریافت کردید که این امواج الکتریکی و مغناطیسی رو ایجاد میکنه که به شما پاسخ میده خدا میگه همه چیزهایی که تو مستقیما از اسم من میخواهی به شما داده میشود و میگه تاکنون این کار را انجام نداده اید چون اگر ما با صدای خودمون درخواست کنیم ما درخواست نکردیم .ه این دو جمله بسیار قدرتمند نگاه کنید
بدون انگیزه پنهانی بخواهید بدون احاطه شدن بخواهید و با انچه که آرزو دارید خوشبخت و خوشحال باشید
میبینی چه گفته؟
این زبان صحبت با جهان نیست این میگه احاطه بشید با چیزهایی که احساس میکنید داریشون اگر با چیزهایی که احساس میکنی داریشون رو احساس کنی پس پاسخ شما قبلا رخ داده حقیقت پیدا کرده اگر میخوای رابطه عالی در زندگیت داشته باشی اگر می خواهید بدن عزیزتان شفا پیدا کنه این حس رو داشته باش که قبل رخ داده حقیقت داره
با انچه که ارزوی شماست چون زمانی که افکار و احساسات شما یکی میشوند و تصور میکنید که عزیزتون شفا پیدا کرده و عشق افکارتون رو احساس میکنید و انها یکی میشوند این زبانی است که جهان اون رو میشناسه و این درسته
آیا متوجه شدید میخواهید مثالی ازش ببینید مثال دیگری هم اینجا است بدون انگیزه پنهانی درخواست کنید منظورش چیه؟
انگیزه پنهانی درخواست بدون قضاوت این دقیقا همان چیزی است که بودایی ها به ما می گویند بدون قضاوت درخواست کن
از اینکه خوبه بده درسته غلطه بدون دخالت ضمیر خوداگاه درخواست کنید با قلبتون درخواست کنید آیا براتون معنی داره متوجه شدید مفید بود اجازه بدید دوباره مثال بزنم وقتی میگه احاطه بشید به این معنیه که احساس کن همین الان داریش احساس کن داریش پس شما شما باید رویای آینده خود را در واقعیت کنونی ایجاد کنید واقعیت حال حاظر با احساس کردن ارزوهایتان ایجاد می شود تا جایی که اون اتفاق واقعا همین الان رخ داده این چیزیه که این افراد برای تومور سرطانی انجام دادند کمی میخوام این موضوع رو توضیح بدم
وقتی که این افراد زنی که تومور داشت رو شفا دادند انها سرطان رو قضاوت نمیکنند که خوبه بده غلطه یا درسته انها قضاوت نمیکنند انها قبول میکنند که تومور یک احتمال از بینهایت احتماله زیرا در جهان کوانتومی همه چیز امکان پذیر است بنابراین انها نگفتند سرطان بده و باید از بین بره یا اینکه شما باید عمل شوید یا اینکه شما باید با نور درمان شوید انها این کار رو نکردند انها سرطان رو همانطور که بود پذیرفتند
بدون قضاوت و انگیزه پنهانی و بعد گفتند ما واقعیت جدید رو انتخاب می کنیم با احساس کردن اینکه این زن اکنون شفا یافته است خوب اونا چکار کردند انها احساس کردند که زن به طور کامل شفا یافته است به طور کامل به طوری که شایسته است که این اتفاق رخ داده انها در مناجاتشون از این استفاده کردند

انجیل توماس
تغییر باورها در کمتر از 60ثانیه


Wassa Wassa
ترجمش میشه همین الان اتفاق افتاده انجام شده
و زمانی که هیجان زده میشوند میگویند
Mate mate mate
یعنی حالا حالا حالا
نه یک سال از الان نه یک ماه از الان نه پنج دقیقه از الان الان در جهان کوانتومی یعنی الان و بدن او پاسخ داد باید پاسخ بده واقعیت فیزیکی باید به زبانی که درک میکند پاسخ دهد بنابراین در سنت های بودایی انها به ما میگویند کیفیت احساسات
و در سنتهای یهودی-مسیحی انها دستورالعمل به ما میدهند تا احاطه بشیم چطور این احساس رو ایجاد کنیم؟
زمانی که شما اون دو تا رو با هم دارین این چیزی است که در قلب ما اتفاق می افتد نه در ذهن ما احساسات و درخواست ها بدون قضاوت بدون پاسخ داده میشوند و احساساتی که از نتیحه می آیند احساسات از نتیجه ای که همین الان رخ داده آیا افراد رزمی را دیده اید مثل کاراته

وقتی که هنرمندان رزمی رو می بینید زمانی که انها تمرکزشون رو با شکستن بلوک های بتنی ثابت میکنند آیا دیدی تا حالا دیدین؟
اوکی اینجا یک رازه این رازه که اونا این بلوک رو میشکنن

زمانی که یک فرد رزمی کار روی بلوک تمرکز میکنه اخرین چیزی که بهش فکر میکنند اینه که دستشون به بلوک ضربه زده چون اگر در مورد این فکر کنند میدونند که دستشون آسیب میبینه

بنابراین انها روی اتفاقی که بعد از رد شدن دستشون از بلوک رخ میده تمرکز میکنند اینطور که انگاری همین الان رخ داده انها به مکان زیر بلوک تمرکز میکنند و این حس رو احساس میکنند که همین الان دستشون روی زیر بلوک رسیده این یک استعاره است یک تشابه برا اینکه بدونیم چطور از قدرت احساسات استفاده کنیم احساس کردن این تجربه که قبلا این رخ داده
خودتان را از هر واقعیتی که به شما کمک نمیکند آزاد کنید چه شخصیتی رو دوست دارید تصورات غلط در مورد خودتان باید با اگاهی واقعی اینکه چه کسی میخواهید باشید جایگزین شوند قدرتی که همه ما داریم.

در همین راستا و طبق همین گفته ها گروه تحقیقاتی گرداب موفقیت ونیزان پکیجی در زمینه ی روانشناسی ثروت و رسیدن به آرامش واقعی و شادی و سعادت در دنیا و اخرت طراحی کرد که عزیزان میتونند از دلینک زیر دانلود کنند و بزرگترین سرمایه گذاری را در طول عمرشان انجام بدند

  تو لایق  بهترینها هستی پس کلیک کن  اینجا

پیام های پنهان و برنامه ریزی ضمیر نا خودآگاه

داستان اسب تروآ

داستان اسب تروآ را خیلی از شما شنیدید در اینجا با هم مرور میکنیم

اسب تروآ
احتمالا شما هم داستان اسب چوبی جنگ تروآ را شنیده اید داستان از این قرار است که در زمانهای خیلی دور هنگام جنگ یونانیان پس از ده سال محاصره تروا نتوانستند آن را به تصاحب آورند. اسبی چوبین و میان تهی ساختند که تنی چند از جنگجویان در درون آن پنهان شدند. یونانیان این اسب چوبین را جلوی دروازه شهر تروا رها کردند و وانمود کردند که می‌خواهند به محاصره پایان دهند. اهالی تروا بر این تصور که این یک هدیه از جانب یونانیان به نشانه پایان خصومت است اسب چوبی را داخل شهر بردند و جشن گرفتند. جنگجویان یونانی مخفی شده در اسب از تاریکی شب سود جستند و از شکم اسب بیرون آمدند، دروازه شهر را گشودند و شهر را تصرف کردند.
امروزه این روش شناخته شده هک کردن در دنیای کامپیوتر است که معمولا به آن تروجان گفته می شود. در این روش فایلی با ظاهری ساده به درون سیستم ارسال می شود و در باطن خود یک فایل ویروسی را نیز به داخل سیستم می برد.
روش اثرگذاری سابلیمینال – بینورال هم روی ذهن به همین ترتیب است. یعنی دستوری که بر خلاف باورها و عادات ذهن فرد می باشد در ورای یک پیام صوتی مشهود مستتر شده و به ذهن فرد ارسال می شود ذهن انسان پس از دریافت پیام مذکور و انطباق دو صدای دو گوشی برهم صدای مخفی استخراج شده روی ذهن ناخوداگاهی اثر می کند.
مزایای این تکنولوژی باعث شده استفاده از آن در اکثر کشورهای جهان محبوب و فراگیر شود. برخی از مزایای این روش عبارتند از :
۱- سهولت استفاده : برای استفاده از این فایلها فقط به یک موزیک پلیر و یک هندزفری نیاز دارید.
۲- زمان نامحدود : هیج محدودیتی برای استفاده از این فایلها وجود ندارد. حتی در زمانی که مشغول کارهای روزمره هستید می توانید با قرار دادن هندزفری از این فایلها استفاده نمایید.
۳- هزینه کم : برخلاف روشهای موثر بر ذهن ناخوداگاه که عموما هزینه بسیاری دارند این روش بسیار کم هزینه می باشد
#گرداب_موفقیت_ونیزان افتخار دارد برای نخستین بار در ایران تولید کننده \dhl بینورال – سابلیمینال باشد و شما می توانید نمونه های ساخته شده را از سایت گرداب موفقیت ونیزان دانلود نمایید.
امید آنکه گام کوچکی در جهت خلق یک تحول مثبت در زندگی هم میهنان برداریم.
www.vanizan.com

ﺑﺎﻭﺭﻫﺎﯼ ﻣﻦ ﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺕ ﺯﻧﺪﮔﯽﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﻌﯿﯿﻦ ﻣﯽﮐﻨﺪ

ﻣﻦ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﺑﺎﻭﺭﻫﺎﯼ ﻣﻦ ﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺕ ﺯﻧﺪﮔﯽﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﻌﯿﯿﻦ
ﻣﯽﮐﻨﺪ،ولی ﭼﻄﻮﺭ ﺑﺎﻭﺭ ﺑﺴﺎﺯﻡ؟ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﯿﺪ ﯾﮏ ﻣﻌﯿﺎﺭ ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺑﺎﻭﺭ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﺍﺕ ﺑﺪﻫﻢ ﭼﻨﺪ ﻧﻔﺮ ﺭﺍ ﻣﯽﺷﻨﺎﺳﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﯾﺎﺩﮔﯿﺮﯼ ﺯﺑﺎﻥ ﺍﻧﮕﻠﯿﺴﯽ ﺯﻣﺎﻥ، ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻭ
ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺻﺮﻑ ﮐﺮﺩﻩﺍﻧﺪ ﻭ ﭼﻨﺪ ﺩﺭﺻﺪ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﻻﻥ ﺍﻧﮕﻠﯿﺴﯽ ﺻﺤﺒﺖ ﻣﯽ
ﮐﻨﻨﺪ؟ ﮐﻤﺘﺮ ﺍﺯ ۱٪ ﺷﺎﯾﺪ ﺧﻮﺩﺕ ﻧﯿﺰ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎﺷﯽ.
ﺁﻥﻫﺎ ﺗﻼﺵ ﮐﺮﺩﻩﺍﻧﺪ ، ﺯﻣﺎﻥ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺻﺮﻑ ﺭﻓﺖ ﻭ ﺁﻣﺪ ﺑﻪ ﮐﻼﺱﻫﺎﯼ ﻣﺘﻌﺪﺩ
ﮐﺮﺩﻩﺍﻧﺪ، ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﭘﺮﺩﺍﺧﺘﻪﺍﻧﺪ ، ﮐﺘﺎﺏﻫﺎﯼ ﺁﻣﻮﺯﺷﯽ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺧﺮﯾﺪﻩﺍﻧﺪ،
ﺍﻣﺎ ﻧﻪ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﮐﺎﻓﯽ !! ﻭ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺳﺖ ﺑﮕﻮﯾﻢ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﮐﺎﻓﯽ ﻣﺘﻌﻬﺪ ﺑﻪ
ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺭﻭﻧﺪ ﻧﺒﻮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﺮﺍﯼ ﯾﺎﺩﮔﯿﺮﯼ ﺯﺑﺎﻥ ﺟﺪﯾﺪ، ﺑﺎﯾﺪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺁﻥ ﺯﺑﺎﻥ ﻏﺮﻕ ﮐﻨﯽ.
ﯾﻌﻨﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺑﺸﻨﻮﯼ ﮐﻪ ﮔﻮﺵ ﺑﻪ ﻧﺤﻮﻩ ﺗﻠﻔﻆ ﮐﻠﻤﺎﺕ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﻨﺪ.
ﺳﭙﺲ ﺁﺭﺍﻡ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﻪ ﺗﻠﻔﻆ ﺁﻥ ﮐﻠﻤﺎﺕ ﻧﻤﺎﯾﯽ، ﺷﺎﯾﺪ ﻻﺯﻡ ﺍﺳﺖ ﯾﮏ
ﻣﺘﻦ ﺭﺍ ﺻﺪﻫﺎ ﺑﺎﺭ ﺑﺸﻨﻮﯼ ﻭ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﮐﻨﯽ . ﺑﺎﯾﺪ ﻣﺘﻌﻬﺪ ﺷﻮﯼ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ
ﺯﺑﺎﻥ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﻨﯽ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺩﺭ ﺁﻏﺎﺯ ﮐﻠﻤﺎﺕ ﺍﻧﺪﮐﯽ ﺭﺍ ﺑﺪﺍﻧﯽ ، ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ
ﻧﺘﻮﺍﻧﯽ ﻣﻨﻈﻮﺭﺕ ﺭﺍ ﺑﻔﻬﻤﺎﻧﯽ. ﺍﺑﺘﺪﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﯿﺎﻥ ﻫﺮ ﮐﻠﻤﻪ ﻣﺠﺒﻮﺭﯼ ﻓﮑﺮ
ﮐﻨﯽ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺗﻌﻬﺪ ﭘﺎﯾﺒﻨﺪ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﻭ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﻣﯽﺩﻫﯽ، ﮐﻢ ﮐﻢ
ﺑﺼﻮﺭﺕ ﻧﺎﺧﻮﺩﺁﮔﺎﻩ ، ﺑﺪﻭﻥ ﻓﮑﺮ ﮐﺮﺩﻥ، ﺻﺤﺒﺖ ﻣﯽﮐﻨﯽ
#گرداب_موفقیت_ونیزان .
ﺑﺎﻭﺭ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﺩﻗﯿﻘﺎً ﻣﺜﻞ ﯾﺎﺩﮔﯿﺮﯼ ﯾﮏ ﺯﺑﺎﻥ ﺟﺪﯾﺪ ﺍﺳﺖ .
ﺑﺎﯾﺪ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺑﺎﻭﺭﻫﺎﯼ ﺟﺪﯾﺪ ﺭﺍ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﮐﻨﯽ ﮐﻪ ﺫﻫﻨﺖ ﺑﻪ ﺷﻨﯿﺪﻧﺶ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﻨﺪ،
ﺳﭙﺲ ﻣﺘﻌﻬﺪ ﺑﺎﺵ ﻭ ﺑﻪ ﺷﯿﻮﻩ ﺑﺎﻭﺭﻫﺎﯼ ﺟﺪﯾﺪ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﮐﻦ. ﺑﻪ ﮔﻮﻧﻪﺍﯼ ﺑﻪ
ﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺕ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻦ، ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺑﻬﺘﺮﯼ ﺑﺮﺳﯽ . ﻣﺘﻌﻬﺪ ﺑﺎﺵ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻪ
ﺍﯾﺪﻩﻫﺎﯾﺖ ﻓﮑﺮ ﻣﯽﮐﻨﯽ، ﻧﮕﻮﯾﯽ ﺍﮔﺮ ﻧﺸﻮﺩ ﭼﻪ، ﺑﻠﮑﻪ ﺑﮕﻮﯾﯽ ﺍﮔﺮ ﺑﺸﻮﺩ ﭼﻪ
ﻣﯽﺷﻮﺩ ! ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪﻫﺎﯾﺖ ﻓﮑﺮ ﮐﻦ ﻭ ﻣﻮﺍﻇﺐ ﺑﺎﺵ ﺍﮔﺮ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﺍﺕ
ﻭ ﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺕ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽﮐﻨﯽ، ﻓﻘﻂ ﻗﺴﻤﺖ ﺧﻮﺏ ﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺕ ﺭﺍ ﺑﺒﯿﻨﯽ

ﺩﺭ ﯾﮏ ﮐﻼﻡ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﻏﺮﻕ ﺩﺭ ﻓﻀﺎﯼ ﺑﺎﻭﺭﻫﺎﯼ ﺟﺪﯾﺪ ﻧﻤﺎ !
ﺩﺭ ﺍﺑﺘﺪﺍ ﺷﺎﯾﺪ ﻣﺠﺒﻮﺭﺑﺎﺷﯽ ﺑﺎ ﺗﻼﺵ ﺫﻫﻨﯽ ﺯﯾﺎﺩ، ﻧﺠﻮﺍﻫﺎﯼ ﺫﻫﻦ ﺭﺍ
ﺧﺎﻣﻮﺵ ﮐﻨﯽ، ﻗﺴﻤﺖ ﺧﻮﺏ ﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺕ ﺭﺍ ﺑﺒﯿﻨﯽ، ﻭﺭﻭﺩﯼﻫﺎﯼ ﺫﻫﻦ ﺍﺕ ﺭﺍ
ﮐﻨﺘﺮﻝ ﮐﻨﯽ ﻭ ﺑﺎ ﺗﻼﺵ ﺫﻫﻨﯽ ﺷﺒﺎﻧﻪ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﻮﻓﻖ ﺷﻮﯼ ﻃﻮﺭﯼ ﺑﻪ ﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺕ
ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺧﻮﺏ ﺑﺮﺳﯽ ﺍﻣﺎ ﮐﻢ ﮐﻢ ﺫﻫﻦ ﻋﺎﺩﺕ ﻣﯽﮐﻨﺪ ﺗﺎ
ﺑﺼﻮﺭﺕ ﻧﺎﺧﻮﺩﺁﮔﺎﻩ ﻣﺜﺒﺖ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﺪ ﻣﺜﻞ ﯾﺎﺩﮔﯿﺮﯼ ﺯﺑﺎﻥ، ﺑﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﺟﻤﻠﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺍﺯ ﯾﮏ ﻓﯿﻠﻢ ﻣﯽﻓﻬﻤﯽ، ﻫﯿﺠﺎﻥ
ﺯﺩﻩ ﻣﯽﺷﻮﯼ، ﺑﺎ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻧﺸﺎﻧﻪ ﺧﻮﺏ ﺑﻪ ﺫﻫﻨﺖ ﺑﮕﻮ: “ ﺩﯾﺪﯼ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺟﻮﺍﺏ
ﺩﺍﺩ ”تغییرباورها در 60ثانیه
ﺗﮑﺮﺍﺭ ﻫﻤﯿﻦ ﯾﮏ ﮐﺎﺭ ﺳﺎﺩﻩ ، ﺫﻫﻦ ﺍﺕ ﺭﺍ ﮐﻢ ﮐﻢ ﺗﺴﻠﯿﻢ ﻣﯽﮐﻨﺪ. ﻧﺠﻮﺍﻫﺎﯾﺶ
ﮐﻤﺘﺮ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ﮐﺮﺩﻧﺶ ﺭﺍﺣﺖﺗﺮ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ. ﺯﯾﺮﺍ ﻫﺮ ﺗﺄﯾﯿﺪ ﯾﮏ ﺍﺗﻔﺎﻕِ
ﺧﻮﺏ، ﯾﻌﻨﯽ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﯾﮏ ﻓﺮﮐﺎﻧﺲ ﻗﺪﺭﺗﻤﻨﺪ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺗﺮ . ﯾﻌﻨﯽ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﯾﮏ
ﺗﺠﺮﺑﻪﯼ ﺑﻬﺘﺮ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻭ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﯾﮏ ﺑﺎﻭﺭ ﻗﺪﺭﺗﻤﻨﺪ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺗﺮ ﮐﻪ
ﭘﺸﺘﯿﺒﺎﻧﯽ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﺗﺎ ﺑﺘﻮﺍﻧﯽ ﺫﻫﻦ ﺭﺍ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﮐﻨﺘﺮﻝ ﮐﻨﯽ . ﺗﺎ ﺑﺘﻮﺍﻧﯽ ﻗﺪﻡ
ﻫﺎﯼ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯼ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ، ﺑﺰﺭﮔﺘﺮ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻨﯽ، ﺑﺰﺭﮔﺘﺮ ﺍﻗﺪﺍﻡ ﮐﻨﯽ ﻭ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮ
ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﺑﺎﻭﺭﻫﺎﯼ ﻗﺪﺭﺗﻤﻨﺪ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺗﺮﯼ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐﻨﯽ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺎﻭﺭﻫﺎﯼ ﻗﺪﺭﺗﻤﻨﺪ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﻮﺩ، ﺑﺎﻭﺭﻫﺎ ﻣﺤﺪﻭﺩ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ
ﺧﻮﺩ ﻣﺤﻮ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﻭ ﺍﯾﻦ ﻣﺎﺟﺮﺍ ﺗﺎ ﺍﺑﺪ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﺍﺭﺩ، ﻫﻤﺎﻧﮕﻮﻧﻪ ﮐﻪ ﻣﺎ ﺗﺎ ﺍﺑﺪ
ﺑﻪ ﯾﺎﺩﮔﯿﺮﯼ ﺯﺑﺎﻥ ﻣﺸﻐﻮﻟﯿﻢ.تغییرباورها در 60ثانیه
ﺑﺎ ﻫﺮ ﺑﺎﺭ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﯼ ﺣﺘﯽ ﺯﺑﺎﻥ ﻣﺎﺩﺭﯼ ﻣﺎﻥ ، ﮐﻠﻤﺎﺕ ﺭﺍ ﺑﻬﺘﺮ ﺩﺭﮎ ﻣﯽﮐﻨﯿﻢ،
ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺭﺍ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﯽﻓﻬﻤﯿﻢ ﻭ ﺭﻭﺵ ﻧﮕﺎﺭﺷﻤﺎﻥ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﻫﺮﭼﻨﺪ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﯾﮏ ﺑﺎﻭﺭ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﻪ ﺑﺎﺭ ﻣﯽ ﺳﺎﺯﺩ، ﻓﺮﺳﻨﮓ ﻫﺎ
ﺑﺎ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﯾﺎﺩﮔﯿﺮﯼ ﯾﮏ ﺯﺑﺎﻥ ﺟﺪﯾﺪ، ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻭ ﻓﺎﺻﻠﻪ ﺩﺍﺭﺩ.
ﻫﺮ ﮔﺎﻩ ﺧﻮﺍﺳﺘﯽ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺷﻮﯼ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﯾﮏ ﺑﺎﻭﺭ ﻗﺪﺭﺗﻤﻨﺪ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺑﻪ
ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﮐﺎﻓﯽ ﺗﻼﺵ ﻭ ﺗﻤﺮﯾﻦ ﮐﺮﺩﻩﺍﯼ، ﺍﺯ ﺧﻮﺩ ﺑﭙﺮﺱ:تغییرباورها در 60ثانیه
ﺁﯾﺎ ﺍﮔﺮ ﻫﻤﯿﻦ ﻣﻘﺪﺍﺭ ﺗﻼﺵ ﻭ ﺗﻤﺮﯾﻨﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺻﺮﻑ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﻭﺭ
ﮐﺮﺩﻩﺍﻡ، ﺍﮔﺮ ﺻﺮﻑ ﯾﺎﺩﮔﯿﺮﯼ ﺯﺑﺎﻥ ﮊﺍﭘﻨﯽ ﻣﯽﮐﺮﺩﻡ، ﺍﻻﻥ ﻗﺎﺩﺭ ﺑﻮﺩﻡ ﮊﺍﭘﻨﯽ
ﺻﺤﺒﺖ ﮐﻨﻢ؟ ﻭ ﻗﻄﻌﺎً ﺟﻮﺍﺏ ﻣﻨﻔﯽ ﺍﺳﺖ. ﺯﯾﺮﺍ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺎﻭﺭ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﻮﺩ، ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺁﻧﻘﺪﺭ
ﻣﺸﻬﻮﺩ ﻭ ﻣﻠﻤﻮﺱ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻓﺮﺻﺘﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﭘﺮﺳﺶ ﻧﻤﯽ ﻣﺎﻧﺪ. ﺯﯾﺮﺍ
ﻧﺘﯿﺠﻪﯼ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﯾﮏ ﺑﺎﻭﺭ ﻗﺪﺭﺗﻤﻨﺪ ﮐﻨﻨﺪﻩ ، ﺯﻭﺩﺗﺮ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﭘﺮﺳﺶ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﻣﯽ
ﺍﻓﺘﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺑﺎﻭﺭ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ، ﻓﺮﮐﺎﻧﺲ ﻫﺎﯾﺖ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﻣﯽ
ﮐﻨﺪ، ﻣﺪﺍﺭﺕ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﻭ ﺑﺎ ﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺕ، ﺷﺮﺍﯾﻂ ﻭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﻟﯽ ﺍﯼ
ﺭﻭﺑﺮﻭ ﻣﯽ ﺷﻮﯼ.
#گرداب_موفقیت_ونیزان .
ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺍﺣﺴﺎﺳﺖ ﺭﺍ ﺧﻮﺏ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ، ﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺕ ﺧﻮﺏ ﻣﯽﺷﻮﺩ.
ﺑﺎﻭﺭﻫﺎﯼ ﻗﺪﺭﺗﻤﻨﺪ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺟﺪﯾﺪ ، ﺯﻧﺪﮔﯽﺍﺕ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺷﮑﻞ ﺟﺪﯾﺪﯼ ﺭﻗﻢ ﻣﯽ
ﺯﻧﺪ ﺑﻪ ﺷﮑﻞ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﻭﺍﺭﺩ ﺯﻧﺪﮔﯽﺍﺕ ﻣﯽﺷﻮﺩ
ﺑﻪ ﺷﮑﻞ ﺁﺯﺍﺩﯼ ﻣﺎﻟﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﮐﺎﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻋﻼﻗﻪ ، ﻭﺍﺭﺩ ﺯﻧﺪﮔﯽﺍﺕ
ﻣﯽﺷﻮﺩ
ﺑﻪ ﺷﮑﻞ ﺁﺳﺎﯾﺶ ﻭ ﺭﻓﺎﻩ ، ﺧﺎﻧﻪﻫﺎ ﻭ ﻭﯾﻼﻫﺎﯼ ﺯﯾﺒﺎ، ﻣﺴﺎﻓﺮﺕﻫﺎﯼ ﺭﺍﺣﺖ ﻭ
ﻟﺬﺕ ﺑﺨﺶ، ﺧﯿﺮﯾﻪﻫﺎﯼ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﻭ ﺭﺿﺎﯾﺖ ﻓﺮﺍﻭﺍﻥ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ، ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻭ
ﻗﻮﺍﻧﯿﻨﯽ ﮐﻪ ﻗﺪﺭﺕ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺕ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﺧﻮﺩﺕ ﺩﺍﺩﻩ ﺗﺎ ﺁﻧﻄﻮﺭ
ﮐﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ ، ﺁﻥ ﺭﺍ ﺑﺴﺎﺯﯼ!

روش تغییر سریع باور

چگونه می توانید خالق آرزوهای خود باشید

چگونه می توانید بطور فعال خالق آرزوهای خود باشید
یادتان باشد، قبل از آن که از توجه به حالت روحی و عواطف خود بهره ببرید نخست
باید بپذیرید که جریان سعادت تنها جریانی است که در عالم جاری است. می توانید
این جریان را پذیرا شوید یا در برابر آن مقاومت کنید. هنگامی که آن را پذیرا می
شوید حالتان خوبست، و هنگامی که آن را رد می کنید بیمار هستید. به عبارت
دیگر تنها جریان موجود جریان سعادت و سلامت است. قانون جاذبه,قانون جاذبه,قانون جاذبه

قرار بر آن است که موفق باشید. قرار بر آن است که احساس خیر و خوبی داشته
باشید. شما خوب هستید. شما دوست داشتنی هستید و سعادت بطور مدام به سوی
شما جاری است. اگر آن را پذیرا باشید در همه جنبه های زندگی شما آشکار خواهد شد
هر آنچه فکر خود را بر آن متمرکز می کنید» حقیقت «شما می شود. قانونجاذبه می گوید

که چنین است. زندگی شما و هر چیز دیگر بازتابی است از افکار
نیرومند شما. هیچ استثنایی در این قانون وجود ندارد.قانون جاذبه,قانون جاذبه,قانون جاذبه

اختیار عواطف شما به دست خود شماست
اغلب مردم باور ندارند که اختیار عقاید خود را در دست دارند. آنها می بینند وقایعی
دور و برشان اتفاق می افتد و آنها را سبک و سنگین می کنند. اما اغلب احساس می
کنند هیچ تسلطی بر عقاید درونی خود ندارند.آنها عمر خود را با طبقه بندی وقایع
به دو مقوله ی بد و خوب ، خواسته  و ناخواسته، درست یا غلط می گذرانند اما –
نمی توانند بپذیرند که قادرند رابطه ی خود را با این وقایع در اختیار داشته باشند.
مهار کردن شرایطی که دیگران خلق کرده اند ناممکن است
مهار کردن شرایطی که دیگران آفریده اند ناممکن است. عده ای از طریق نیروی
شخصی یا جمع شدن نیروهای دیگران، تلاش دارند تا سعادت خود را از طریق
تسلط بر هر واقعه ای که ممکن است سعادت آنها را مورد تهدید قرار دهد، بنا کنند
اما متأسفانه هر چه آنها بر چیزهای ناخواسته فشار می آورند ، بیشتر با آن چیزهای
ناخواسته هماهنگ می شوند و آنها را وارد زندگی خود می کنند و در نتیجه بیشتر
متقاعد می شوند که افکار تهدیدآمیز چقدر مخرب بود. به جای این کارها، بر عقاید
خود پافشاری کنید و درصدد تسلط بر افکار دیگران یا وقایع دیگر نباشید تا قانون
جاذبه به شما کمک کند آرزوهای خود را برآورده کنید,قانون جاذبه,قانون جاذبه,قانون جاذبه,قانون جاذبه

قانون جاذبه.قانون جاذبه,قانون جاذبه

بالا بردن ارتعاش

قانون ارتعاش

قانون ارتعاش

چرا برای من اتفاق افتاد ؟

هر شیئی موجود زنده ایست و احساسات داره و دارای ارتعاش یا فرکانسه که انها رو به خارج از خود پرتاب میکنه. یک میدان پر از انرژی ما رو احاطه کرده. این انرژی ها از ارتعاشات دریافت میشن و به طرف ما ارسال مشن. علم فیزیک کوانتوم این قانون رو به اثبات می رسونه.قانون ارتعاش

توجه شما به هر چه معطوف شود سبب انتشار ارتعاشاتی میشه و این ارتعاشات معادل با ارتعاشات خواسته شماست و باعث جذب اون میشه.

باب دُویِل Bob Doyle می گوید: اندازه، هیچ مفهومی برای عالم هستی نداره. از نظر علمی، جذب کردن چیزی بزرگ با دریافت کردن چیزی کوچک هیچ تفاوتی ندارد. عالم هستی بدون کمترین تلاشی تمامی کارها رو انجام میده. همه چیز به این بستگی داره که در ذهن ما چه می‌گذره. تفکر ما به گونه ایه که برای کاری بزرگ زمانی زیاد و برای کاری کوچک زمان محدود در نظر می‌گیریم. اینها قوانین ما هستند که به این شکل تعریفشون می‌کنیم. زمان واندازه، هیچ مفهومی برای عالم هستی ندارن. به دست اوردن یک دلار هیچ تفاوتی با کسب یک میلیون دلار نداره. جریان واحدی در کاره. از اونجایی که ما یک میلیون دلار رو زیاد و یک دلار رو کم می‌دونیم، یک میلیون دلار دیرتر و یک دلار بسیار زودتر به دست ما می‌رسه.

این ارتعاشات تحت قانون خاصی عمل می کننن. یکی از این قوانین اصلی که ارتعاشات تحت نظر ان کار می کنن قانون جاذبه ست این قانون مشخص می کنه که چطور ارتعاشات رو انتقال بدیم و مشخص میکنه چه چیزهایی به طرف ما جذب بشن و چه چیز هایی از ما دور بشن.

این مفهومیه که از قانون جاذبه ارائه شده که جهان ما از یک میدان پر از انرژی تشکیل شده که همه ما هم فیزیکی و هم ذهنی به اون متصل هستیم و درواقع واقعیت ما از داخل به خارج ایجاد میشه نه مخالف ان و این واقعیت ، ارتعاشات انرژی ما رو منعکس می کنه.قانون ارتعاش.قانون ارتعاش.

واقعیت فردی ما با توجه به انرژی افکار و احساساتمون ایجاد میشه و لرزش خاصی رو ایجاد می کنن و اونها رو به خارج از میدان انرژی ارسال می کنه . این ارتعاشات مانند آهنربا مردم، موقعیت ها، و شرایط زندگی ما رو جذب میکنن. ما همچنین این قانون رو قانون بازتاب هم توصیف می کنیم. به این معنی که تمام چیزهایی که ما در درونمون ایجاد می کنیم، واقعیت های خارجی زندگی ما رو منعکس می کنه.

به عبارت دیگه زندگی نمی توند ه سوالِ : «چرا این مسئله برای من اتفاق افتاد؟» باشه بلکه، این اتفاق از طریق خود ما رخ داده و از طریق آرزوها و احساسات ما، قانون جاذبه زندگی ما رو گسترش میده به این معنا که ما در حال ایجاد سرنوشتمون هستیم و جهان هستی از طریق ارتعاشات (انرژی ما، تفکر، کلمات، عمل و احساسات) در حال رشد و گسترشه ما موجودات هوشمندی هستیم، به طوری که توانایی ما برای تغییر ارتعاشات خودمون بر روی زمین بسیار بالا است.

اما معنی واقعی قانون جاذبه اینه که ما مسئولیت کامل برای حقیقت و خلق خودمان رو داریم.

کلیه خواسته ها و سرعت دستیابی به هدفی که به صلاح ماست را، با ارسال دعا و فرکانس ذهنی خاصی به خداوند بزرگ، دهها برابر می کنیم هر چه نیروی فکری و دعا و ارسال فرکانس ذهنی ما به خداوند و جهان هستی بیشتر بشه سریع تر به آرزوها و خواسته های خود می رسیم.

یکی از قوانینی که باید خوب بشناسیم و درک کنیم، قانون فرکانس و ارتعاشات مقناطیسیه که هر لحظه از ذهن و وجودمان به تمام هستی ارسال میشه و بازخورد می گیره.