سایت ونیزان دات کام با هدف تحقیق و پژوهش برای یافتن راه‌هایی عملی و کاربردی جهت تجربه زندگی زیباتر در تمام جنبه‌های مادی و معنوی، توسط مهندس سید فخرالدین موسوی صالح  در سال ۱۳۹۴ تأسیس گردید. ایشان در زمانی که شرایطِ بسیار سخت و نامناسب، تمام زندگیشان را در بر گرفته بود، تصمیم به ایجاد تغییر در زندگی خود گرفته و با خود عهد می‌بندد که هرگز به شیوه گذشته ادامه ندهد. بنابراین با توکل به خدای مهربان زندگی خود را در تمام جنبه‌هایش متحول می‌نماید.

ایشان  برای کسب تجربه خوشبختی، آرامش، ثروت، موفقیت و ایجاد این تحول عظیم، شروع به مطالعه کتاب‌های زیادی در زمینه موفقیت فردی نموده و تقریباً تمام آثار موجود اعم از کتاب‌هایی ترجمه شده در ایران و آثار ترجمه نشده پیشگامان حوزه موفقیت را از نویسندگان موفقی همچون آنتونی رابینز، والاس وتلز، پائولو کوئیلیو، برایان تریسی، جان گری، باربارا دی آنجلس، ایرج حسابی، استر هیکس، راندا برن، ریچارد باخ، آنتوان دوسنت اگزوپری، وین دایر، دیل کارنگی، مارک فیشر، اوشو، مایکل تالبوت، اسپنسر جانسون، کاترین پاندر، فلورانس اسکاول شین، لوئیز آل هی، جک کنفیلد، رابرت کیوساکی، ناپلئون هیل، دیوید برنز، تی هارو اکر، جوزف مورفی، پل مکنا، و ده‌ها نویسنده دیگر را مورد مطالعه و کنکاش قرارداده وضمن بکارگیری آموزه‌های آن‌ها در تمام ارکان زندگی، موفق به کشف رموزی می‌شود که رد پای آن را در تمامی آثاراین نویسندگان به وضوح می‌بیند. وی با بکارگیری این رموز و آموزه‌ها موجب ایجاد تحولی عظیم در تمام جنبه‌های زندگی خود اعم از مالی، معنوی، ارتباطات و… می‌گردد که به نقل از خودشان، تحولات ایجاد شده در زندگی‌اش، برای افرادی که از نزدیک با او در ارتباط بوده و او را با مشخصات و شرایط گذشته‌اش می‌شناختند، غیر قابل باور می‌نماید.

با مطالعه و بررسی زندگی افراد موفق و ثروتمند متوجه یکسری نکات مهم و ارزشمند شدیم و جالب اینجا بود که این نکات وجه اشتراک تمامی این ثروتمندان بود. در اینجا چندتا از این موارد را با شما در میان می گذاریم

اول اینکه این افراد همیشه در حال یادگیری هستند چون اعتقاد دارند که برای رسیدن به موفقیت باید همیشه در حال یادگیری مطالب جدید بود، چون آنها میدانند که برای  داشتن زندگی خوب باید تصمیمات خوب گرفت و لازمه تصمیمات خوب و مهم داشتن اطلاعات خوب است.

دوم اینکه آنها میدونند که رسیدن به موفقیت و ثروت نه شانسی است و نه اتفاقی! بلکه دقیقا مثل داشتن نقشه برای رسیدن به گنج هست. افراد موفق همیشه دنبال نقشه و راهنما هستند و دلیل موفقیت و ثروتشون هم همین هست!

متاسفانه اکثر مردم همینطور بی برنامه و بی هدف مشغول کندن زمین هستند و چون نقشه و راهنما ندارند به گنج نمی رسند و فقط خودشون رو خسته می کنند و بعد از مدتی تلاش بی ثمر ،به این نتیجه  می رسند که اصلا گنجی وجود نداره۴ !!!

ما تمام سعی و تلاشمون رو میکنیم تا با ساخت فیلم ها و محصولات آموزشی مفید و کاربردی، تجربه افراد موفق و ثروتمند رو به شما انتقال بدیم.

شما با یادگیری این اصول و قوانین و اجرای اونها در زندگیتون می تونید به همون موفقیت و ثروتی دست پیدا کنید که اونها رسیدند. چون هرکسی قوانین و اصول رو رعایت کنه نتیجه میگیره !!!

برای ایجاد تغییرات خوب از همین امروز تصمیم بگیرید که برای آموزش خودتون سرمایه گذاری کنید تا بتونید لذت داشتن یک زندگی خوب و عالی رو  تو زندگیتان احساس کنید.

یادتون باشد مهمترین سرمایه یک انسان تو زندگی “آگاهی” است. انسانها یا “عوام”هستند یا “آگاه” انتخاب با ماست که جزء کدام گروه باشیم.

ما با استعانت از خالق مهربان به شما کمک می کنیم تا راه موفقیت خودتون رو پیدا کنید و یا اگر هم وجود نداشت با اراده و پشتکار خودتون اونها رو بسازید. بخاطر اینکه برای انسانهای موفق بن بستی وجود نداره چون که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

برای تغییر در شرایط زندگیتون همین امروز اقدام کنید

شاید فردا دیر باشه!!!

[/av_textblock] [/av_one_half]

2 thoughts on “درباره ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 3 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.