پکیج اختصاصی برنامه ریزی ذهن با پیام های پنهان/نرم افزار پیام های پنهان گرداب موفقیت ونیزان

پکیج اختصاصی برنامه ریزی ذهن با پیام های پنهان/نرم افزار پیام های پنهان گرداب موفقیت ونیزان

اگر باور کنید که می توانید انگاه خواهید توانست.

افکارمان و انچه میخواهیم روی ذهن نیمه هوشیار ماتاثیر می گذارند. ولی نیروهای دیگری نیز هستند که به همان اندازه موثرند .هر چند پنهان و خارج از حیطه ی آگاهی ما هستند.

منشاء این نیروها ی پنهان می تواند فیزیکی و معلوم و یا ناشناخته باشد.

در یکی از مجلات پرفروش امریکا گزارشی تحت عنوان تبلیغ پنهانی چاپ شد و درباره ی ازمایشی بود که در یکی از سینماهای نیوجرسی انجام شد. در این ازمایش یک پیام بازرگانی در یک لحظه روی پرده می امد.طوری که هیچ کدام از تماشاگران چیزی از ان نمی فهمیدند.

در طول شش هفته بیش از ۴۰هزار تماشاچی مورد ازمایش قرار گرفتند. آگهی ها مربوط به دو کالا بود که در لابی سینما می فروختند .بعد از شش هفته نتایج نشان داد که یکی از کالاها بیش از ۵۰درصد افزایش فروش داشته ,در حالی که کالای دوم تقریبا ۲۰درصد افزایش فروش داشت.

ابداع کننده ی این روش می گوید:اگر چه پیام ها تقریبا دیده نمی شوند ولی ذهن نیمه هوشیار(ضمیر نا خوداگاه)انسان توانایی جذب تاثیراتی را که به دلیل زودگذر بودن در ذهن هشیار(ضمیر خوداگاه)ثبت نمی شوند دارد.به زبان ساده دور زدن ضمیر خوداگاه و مستقیم وارد ضمیر نا خوداگاه می شود چون منطقت درگیر نمی شود.

وقتی این مطلب به مطبوعات راه یافت همه ی مردم را به وحشت انداخت انها از اینکه دیگران افکار ,تصمیمات در خرید و نحوه ی اندیشیدن شان را هدایت کننده و ماهرانه ذهن شان را شست و شو دهند می ترسیدند..

جالب اینجاست که شما با کمک این روش یعنی القای پنهانی  می توانید اهداف مطلوب خود را خلق کنید

همه می دانند که با هدایت قدرت می توان ان را برای اهداف خوب یا بد به کار برد

با اثبات نتیجه ی ازمایش میتوان از این روش برای خلق تمام خواسته هاتون و تغییر باورها در کمترین زمان و همچنین برنامه ریزی ضمیر نا خوداگاه در جهت خلق خواسته ها استفاده کرد.

در حالی که  با کامپیوتر یا موبایل خودکار میکنید، زندگی خود را تغییر دهید!

با پکیج اختصاصی برنامه ریزی ذهن با پیام های پنهان
موضوع این پکیج : آموزش اصولی استفاده از تکنیک پیام های پنهان و قانون جذب برای برنامه ریزی ذهن جهت کسب موفقیت، ثروت و بهبود فردی در زندگی و کسب و کار

مخاطب این پکیج : علاقه مندان به کسب موفقیت و ثروت و بهبود فردی در تمام ابعاد زندگی

محتوای این پکیج :ویندوز فرکانس

نرم افزارهای فارسی تکنیک پیام های پنهان برای کامپیوترقابل استفاده بدون نیاز به اینترنت و با قابلیت حذف و اضافه کردن پیام های متنی و تصویری
مدرس : مهندس سید فخرالدین موسوی صالح، مدیر وبسایتگرداب موفقیت ونیزان و محقق در زمینه باورهای ثروت ساز و بهبود فردی برنامه ریزی ضمیر نا خودآگاه با پیام های پنهان . و طراحی فایلهای بیوکنزی

subliminal massage, پیام های پنهان, سابلیمینال,:subliminal massage, پیام های پنهان, سابلیمینال,:subliminal massage, پیام های پنهان, سابلیمینال,:subliminal massage, پیام های پنهان, سابلیمینال

یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
۰۹۱۲۶۰۱۹۹۲۸
۰۲۱۵۵۶۱۶۵۰۱
پکیج ویژه ضمیر ناخوداگاه ، بزرگ‌ترین کشف در زمینه اعصاب و مغز در سایت گرداب موفقیت ونیزان می‌باشد.این محصول، پزشکِ شماست و وظیفه‌اش، درمانِ باورهای مخرب و بیمارگونه ایست که سدِ راهِ موفقیت مالی‌تان شده و جلوی ورودِ ثروت و هر چیزی را به زندگی‌تان گرفته است. این محصولی است که باید از ان بارها و بارها استفاده کنید و ان موقع است که نتایج بی چون و چرا در زندگی‌ات اجرا میشوند اگر متعهد شده ای که جزو ۴ درصدِ ثروتمندانِ جامعه‌ات باشی پس زمان را از دست نده زمان استفاده از کامپیوترتان در روز چقدر است ۱ ساعت ۲ ساعت ۴ساعت یا ۸ساعت حال اگر با این زمان استفاده شما در عین حال روی ذهنتان کار کنید فکر میکنید زندگی شما در سال اینده چگونه است ؟ چقدر باورهای مخرب شما از بین روفته اند؟ چقدر از فرصت های خوب را میتوانید استفاده کنید؟ زیرا اصول این نرم افزار، درمانگرِ بیماری‌های فکری در مورد ثروت و جایگزین کننده باورهای قدرتمند کننده به جای باورهای باورهای تضیف کننده ای است که مانع موفقیت شما شده است توصیه می‌کنیم، شما نیز همانند افرادی که از این روش استفاده کرده اند اصلاح باورهایتان را جزو اولویت اصلی زندگی تان قرار دهید. این محصولی است که می‌توانید برای تمام عمر از آن استفاده نمایید زیرا اصولِ موفقیت در ناخوداگاه ما استبرنامه ریزی ذهن با پیام های پنهان,برنامه ریزی ذهن با پیام های پنهان

با ضمانت صد در صد تهیه‌ کن و اگر درآمدت بعد از ۶ ماه «حداقل» سه برابر نشد، تمام مبلغ پرداختیت رو پس بگیر.

گارانتی افزایش درآمد⚠️
گارانتی بازگشت وجه⚠️
گارانتی کیفیت⚠️

استفاده از سابلیمینال ها، بسته به نوع استفاده و نوع تاثیر، بی خطر است اما شما با استفاده از ساب ها مسئولیت تمام تاثیرات احتمالی ناشی از ساب ها را شخصا برعهده میگیرید ❗️

⚠️توجه⚠️
استفاده از سابلیمینال ها، بسته به نوع استفاده و نوع تاثیر، بی خطر است اما شما با استفاده از ساب ها مسئولیت تمام تاثیرات احتمالی ناشی از ساب ها را شخصا برعهده میگیرید ❗️

حداقل نیم ساعت و حدکثر ۷۰ دقیقه در هر روز گوش دهید؛ تا زمانی که به نتایج مورد نظر خود برسید.
استفاده از هدفون اختیاری است اما توصیه میشود 👍
در صورت استفاده از هدفون رعایت این دو شرط الزامیست:
۱-استفاده از هدفون چپ(Left-L) برای گوش چپ و استفاده از هدفون راست(Right-R) برای گوش راست
۲- پایین بودن میزان(ولوم) صدا؛ میانگین ۵۰ تا ۷۰ درصد ایده آل می باشد.

شما باید به اندازه کافی هشیار باشید تا اگر بدن یا ذهن شما دچار خستگی مقاومتی شد، در بین استفاده از سابلیمینال ها به مغز خود استراحت بدهید.
اگر احساس میکنید نمیتوانید مسئولیت تاثیر مثبت یا منفی ناشی از سابلیمینال ها را بپذیرید لطفا از هیچکدام از آنها استفاده ننمائید 🙏
این سابلیمینال ها قادر خواهند بود تا تاثیراتی را عمیق و کامل و دائمی در بدن و ذهن شما، بسته به عبارات تاکیدی استفاده شده در هر ساب، ایجاد کنند.
شما مسئولیت این تغییرات را می‌پذیرید، خطر احتمالی بر عهده خود شما می‌باشد❕

سوالات متداول – #FAQ در مورد سابلیمینال ها #Subliminal s :
۱- #چگونه عمل میکنند؟
توضیح این مورد در بخش های قبلی و همچنین در گروه به طور کامل داده شده هاست اما اجمالا به آن می پردازیم.
ضمیر ناخودآگاه شما فوق العاده قدرتمند و قابل انعطاف است.
این سابلیمینال ها قادر هستند قدرت بی نهایت ذهن شما را به منظور القاء تغییرات در بدن و ذهن به کنترل دربیاورند تا تاثیرات مدنظر هر سابلیمینال به صورت واقعی و عملی تجسم پیدا کند و برآورده شود. (همان صداهایی که شنیده می شوند در واقع در حال گفتن عبارات تاکیدی مربوط به آن ساب هستند.)
در واقع عبارت تاکیدی به هر زبانی بر ناخودآگاه تاثیر خواهد گذاشت.
۲- #چقدرطولمی_کشد تا من بتوانم تاثیرات را مشاهده کنم؟ به طور کلی چقدر طول می کشد تا یک سابلیمینال اثر کامل خود را بگذارد؟
اگر هر سابلیمینال را حداقل نیم ساعت در هر روز و در یک دوره غیر منقطع(یعنی بدون فاصله حتی یک روزه در بین برنامه گوش دادن) استفاده کنید از میانگین ۶۰ روز تا ۴ ماه طول میکشد تا تاثیرات قابل مشاهده ظاهر شوند.
تاثیرات نهایی بسته به میزان استفاده شما و همینطور نوع تغییرات مدنظر و برای شخص به شخص متفاوت است و احتمالا بیشتر از این میزان طول می کشد… 🙂

۳- من نوجوان و #کم_سن هستم(زیر ۱۵ سال). آیا میتوانم از این سابلیمینال ها استفاده کنم؟
🔞 اگر زیر ۱۵ سال سن دارید، لطفا ابتدا با والدین خود مشورت نمایید.
⚠️سابلیمینال ها برای کودکان ساخته نشده اند و مخاطب آنها نوجوانان و بزرگسالانند. ❗️
⛔️هشدار گاهی تاثیرات جانبی ناراحت کننده و بعضا دردناکی ایجاد می شود که در اثر تغییرات بدن شما به وجود آمده است؛ شما باید به میزان کافی در این مورد هشیار باشید تا بهترین دوره عمل برای خودتان در مورد سابلیمینال ها را تشخیص دهید.

۴- این مدت زمان زیادی است! 🙁 راه حلی برای #افزایشسرعتنتایج هست؟
بله! ✅ اولین راه، حداکثر میزان استفاده در ۲۴ ساعت است؛ این مقدار ۶ بار برای فایلهای ده دقیقه ای و کلا یکساعت در کل روز هر فایلی با هر زمانی است و اگر بیش از این مقدار از “۱ فایل” در روز استفاده کنید متاسفانه دچار تاثیرات بازگشتی خواهید شد؛ یعنی ذهن اینطور برداشت خواهد کرد که شما در حال حاضر از تغییر مورد نظر بسیار فاصله دارید و به نبود آن فکر می کنید پس تغییرات را پس خواهد زد.
راه حل بعدی استفاده از #Booster هاست. در بخش های پایین تر در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.
با این حال همیشه باید مواظب خودتان باشید و اگر احساس می کنید ذهن یا بدن مقاومت زیادی در برابر سابلیمینالها نشان می دهد، استفاده از آن را متوقف کنید و استراحت کنید. چای یا قهوه بنوشید و فکر خود را تا مدتی از آن بردارید تا به حالت عادی برگردید.
نشانه تاثیر منفی سردرد یا درد شَدید و در قسمت های “نامرتبط” به سابلیمینال و همینطور احساس بد و ناراحتی هنگام گوش دادن به سابلیمینال می باشد.

۵- آیا تغییرات ایجادشده #دائمی هستند؟
البته! 👍 تمام تاثیرات سودمند و مدنظر دائمی هستند بخصوص هنگام استفاده از #Booster ها (زیرا #Booster ها علاوه بر افزایش سرعت، ایجاد تغییر در لایه های زیرین و در سطح سلولی را حتمی میکنند!)
واژه “دائمی” بدین معنی ست که تاثیرات خودبخود ناپدید نخواهند شد، اما نکته جالبی وجود دارد!
در هر زمان شما می توانید تغییرات جدید مدنظر خود را بر اساس علایق و عادات جدید خود، جایگزین نمایید!
شما، بر خلاف آنچه که تابحال شنیده بودید، یک موجود با مشخصات ثابت و همیشگی نیستید؛ بدن و ذهن شما همواره بوسیله اَعمال، افکار، باورها و احساسات، در حال نوعی تغییر میباشد.
❤️💙💚🎗🎀🥀⚘🌸💐🌼

بالا بردن ارتعاش

قانون مدارها چگونگی خلق یک زندگی رویایی و تحقق اهداف و آرزوهایتان را به شمانمایان می کند

قانون مدارها چگونگی خلق یک زندگی رویایی و تحقق اهداف و آرزوهایتان را به شمانمایان می کند

قانون مدارها یکی از قوانین طبیعی است که بر کل کائنات از بزرگترین اجسام در کهکشان ها تا کوچکترین ذرات ، در اتم ها حاکم است .

سیاره های منظومه شمسی را در نظر بگیرید ؛ عطارد ، زهره ، زمین ، مریخ ، مشتری ، زحل ، اورانوس و نپتون همگی در مدارخود به دور خورشید در حال گردش هستند ، ماه نیز به دور زمین روی مدار خاص خود در گردش است . کل منظومه شمسی نیز روی مداری در کهکشان راه شیری در گردش است .

در منظومه شمسی ، شرایط محیطی در هر سیاره ای روی هر مدار با دیگران متفاوت است . در سیاره ای که خیلی زیاد به خورشید نزدیک است ، گرمای بیش از حد حاکم است . در دیگری به دلیل فاصله زیاد از خورشید اصلا گرمایی وجود ندارد ، آب و هوایی در آنها وجود ندارد و در این بین تنها کره ی زمین است که به دلیل فاصله مناسب مدار آن از خورشید و سایر شرایط لازم ، محیطی در آن ایجاد شده است که امکان حیات روی آن وجود دارد .

در اتم های هر ماده ، الکترون ها به دور هسته روی مدارهای مشخصی در حال گردش هستند . هر الکترون روی هر مدار دارای انرژی مشخص و فرکانس معین است .

در علم فیزیک و شیمی بیان می شود هرگاه به ماده ای انرژی بدهیم ، این انرژی به وسیله اتم های ماده جذب می شود و به الکترون های آن می رسد و هر الکترون با جذب انرژی می تواند به مدارهای بالاتر صعود کند و هرگاه انرژی از دست بدهد به مدارهای پایین تر نزول می کند .

این بحث به درستی به انسان نیز قابل تعمیم است . هر فردی ، در مجموعه کائنات روی مداری مشخص با انرژی و فرکانس خاصی قرار دارد . در این مدار چیزهایی از قبیل موقعیت ها ، اتفاقات، ایده ها ، شرایط ، افراد و اشیاء قرار دارند که هم مدار و هم فرکانس با فرد است .

در جهان هر چیز چیزی جذب کرد گرم گرمی را کشید و سرد سرد
قسم باطل باطلان را می‏کشند باقیان از باقیان هم سر خوشند
ناریان مر ناریان را جاذب‏اند نوریان مر نوریان را طالب‏اند (مولانا)

مهمترین موضوعی که ما باید درک کنیم قانون فرکانس یا همان قانون مدارهاست که مکانیسم نظام هستی بر اساس آن می باشد . قانون فرکانس می گوید ساز و کار کائنات به این صورت است که هر فردی هر فرکانسی داشته باشد در مدار مربوط به آن فرکانس قرار می گیرد و با چیزهای موجود در آن فرکانس که شباهت کامل با او دارند برخورد خواهد داشت . وقتی شما به یک مورد خاصی فکر می کنید در مداری قرار می گیرید که چیزهای بیشتری در آن مورد خواهید دید .

در واقع هر کسی با افکاری که به جهان هستی می فرستد در یک فرکانس خاصی قرار می گیرد که هر فکری یک فرکانس دارد و هر فکر ما در فرکانس خاص خود قرار می گیرد مثلا اگر فکر شما دارای فرکانس ۱۰۰ مگاهرتز باشد اتفاقاتی را می توانید ببیند و شرایطی را می توانید تجربه کنید که در این فرکانس است و شما دسترسی به فرکانس های بالاتر و پایین تر ندارید ، اگر به امواج رادیو توجه کنید مثلا اگر موج رادیو ایران ۱۲۰ مگاهرتز باشد و موج رادیو ورزش ۱۰۰ مگاهرتز ، اگر شما در فرکانس ۱۲۰ مگاهرتز باشید فقط قادر به دریافت امواج رادیو ایران هستید و اصلا به رادیو ورزش دسترسی ندارید چون امواج رادیو ورزش در فرکانس دیگری است .

در کائنات بی نهایت مدار وجود دارد و برخورد شما با فقر یا ثروت ، سلامتی یا بیماری ، اتفاقات خوب یا بد ، ایده های فقیرانه یا ثروتمندانه ، عشق و روابط پایدار یا مشکلات و روابط ناپایدار ، به فرکانس و مداری بستگی دارد که شما در آن قرار دارید یا قرار خواهید گرفت .

درواقع ما با افکار خود فرکانس هایی را به جهان هستی ارسال می کنیم و جهان هستی شرایطی را برای ما به وجود می آورد که هم فرکانس با افکار ارسالی ماست

برای مثال انسانی که ذهنی با باورهای فقیرانه دارد امکان ندارد ایده های ثروت سازی به ذهنش برسد که بتواند او را ثروتمند کند چون ایده های ثروت ساز در فرکانس و مدار فعلی این شخص نیست و این فرد برای اینکه بتواند به آن ایده ها دسترسی پیدا کند باید فرکانس خود را تغییر دهد .

انسانی که مدام شاد است و ذهن خود را سرشار از باورهای شادی ساز کرده است در مداری قرار می گیرد که فقط افراد شاد و سرزنده مثل خود را می بیند و به هیچ وجه با افراد غمگین و ناراحت برخورد نمی کند و آنها را نمی بیند چون اصلا به آنها دسترسی ندارد چون این افراد بازتاب فرکانسی که به نظام هستی ارسال کرده اند را در زندگی خود می بینند .

اگر شرایط کنونی شما باب میلتان نیست این فقط شرایط شماست نه شرایط حاکم بر جهان هستی است مثلا اگر شما در فروش خود با مشکل روبه رو شده اید و فروش پایینی دارید این فقط و فقط شرایط شماست نه همه صاحبان کسب و کار بلکه در واقع شما تا زمانی که در آن فرکانس خاص باشید دارای فروش پایینی خواهید بود و همه ی افراد و مشتریانی که با آنها برخورد می کنید همان میزان فروش را برای شما رقم خواهند زد .

دلیل اینکه بعضی افراد بی کارند یا درآمد بالایی ندارند به این خاطر است که در مداری قرار دارند که فقط بی پولی ، بی کاری ، تورم و وضعیت بد اقتصادی را میبینند و هر روز هم با این موارد برخورد می کنند و آنقدر این اتفاقات را می بینند و می شنوند و تجربه می کنند که باور می کنند که وضعیت کل جهان هستی بدین شکل است ولی غافل از اینکه شرایط مداری که آن ها در آن قرار گرفته اند ایجاب می کند که آنها چنین شرایطی را تجربه کنند حال اگر این افراد بتوانند مدارشان را تغییر دهند شرایط جدیدی را تجربه خواهند کرد .

اگر شما در روابط خود دچار مشکل هستید این شرایط شماست نه اینکه همه دارای چنین روابطی باشند ، اگر دارای روابط اشتباهی هستید تا مادامی که در آن مدار باشید همان اتفاقات را تجربه خواهید کرد و افرادی که وارد زندگی شما می شوند افرادی نامناسب خواهند بود .

در کل هر کسی در هر فرکانس که هست شرایط و اتفاقاتی را تجربه می کند که در آن فرکانس باشند که بی نهایت فرکانس در جهان هستی وجود دارد که ما با توجه به مدار و فرکانسی که در آن قرار می گیریم اتفاقات و شرایطی متناسب با همان فرکانس را تجربه خواهیم کرد یا به عبارتی می توان گفت که آنچه ما حالا در حال تجربه آن هستیم واقعیت زندگی ما نیست و ما اگر از این شرایط راضی نیستیم می توانیم با تغییر فرکانس خود در مدار جدیدی قرار بگیریم تا شرایط جدیدی را تجربه کنیم.

اگر شما در خانواده ای بزرگ شده باشید که به سختی پول درمی آوردند شما هم باور می کنید که پول درآوردن سخت است و در نهایت با توجه به باوری که در ذهن شما به وجود آمده در مدار و فرکانسی قرار می گیرید که پول درآوردن به سختی صورت می گیرد چون شرایط حاکم بر آن مدار اینگونه است که پول درآوردن سخت است و هر کسی که در آن مدار باشد باید سخت پول دربیاورد و در مقابل افرادی در جامعه ما هستند که خیلی راحت پول درمی آورند چون این افراد باور کرده اند که پول درآوردن بسیار راحت است به خاطر همین باور خود در مدار و فرکانسی قرار گرفته اند که پول درآوردن در آن مدار بسیار راحت است و آنها فقط دارند شرایط حاکم بر آن مدار را تجربه می کنند چون آنها در مداری دیگر قرار گرفته اند .

پس می توان گفت که همه ی چیزهایی که ما در هر زمینه ای در حال تجربه ی آن هستیم به خاطر مداری است که در آن قرار داریم و این شرایط به هیچ چیز دیگری بستگی ندارد از جمله جنسیت، تحصیلات ، استعداد ، محل زندگی ، کشور و هر چیز دیگری .

تمام اتفاقاتی که ما از گذشته تا به الان در هر زمینه ای تجربه کرده ایم به خاطر فرکانس و مداری بوده که تا به الان در آن قرار داشته ایم ولی هر وقت که ما بتوانیم فرکانس و مدار خود را تغییر دهیم آنگاه شرایطی که برای ما اتفاق می افتد نیز تغییر خواهد کرد و از آن به بعد ما انسان های جدید ، اتفاقات جدید و شرایط جدیدی را تجربه خواهیم کرد که از جمله می توان به درآمد بالاتر ، ایده های بهتر ، نمرات بالاتر ، افراد بهتر ، شغل بهتر و هر چیز دیگری که می تواند با تغییر فرکانس و مدار کنونیتان برای شما اتفاق بیفتد ، اشاره کرد .

برای اینکه بفهمیم که باورهای ما چگونه ما را در فرکانس خاصی قرار می دهند باید به تعریف باور مراجعه کنیم که ساده ترین تعریفی که از باور می توان داشت این است که

باور فکری است که بارها و بارها برای ما تکرار شده است طوری که توانسته از سد ضمیر خودآگاه ما عبور کند و در ضمیر ناخودآگاه ما بنشیند که در حال حاضر محققان دریافته اند که هر فکر دارای فرکانس خاصی می باشد که به تعداد هر فکر انسان مدارها و فرکانس های متفاوتی در جهان وجود دارد ، چون افکار انسان ها بی نهایت است پس می توان گفت که مدارهای و فرکانس های بی نهایت و متفاوتی در جهان وجود دارد .

افکار ما و در نتیجه باورهایمان به شکل های گوناگون ایجاد شده باشد ، با دیدن مکرر چیزی یا با شنیدن بارها و بارهای چیزی یا تجربه کردن زیاد یک اتفاق و تجربه ، پس هر چیزی را که ما زیاد ببینیم و یا زیاد بشنویم و یا زیاد تجربه کنیم تبدیل به یک باور می شود وآنچه را که ما باور کنیم در زندگی خود به عینه خواهیم دید که باورهای فعلی ما حاصل زندگی گذشته ی ماست .

گفتیم که دیده ها و شنیده های ما باورهایی را در ما به وجود می آورد . حالا هرچیزی که ما با آن سروکار داشته باشیم و یا هر کسی که با آن ها در ارتباط باشیم که از آنها چیزهایی را ببینیم و یا بشنویم باعث ایجاد باور در ما می شوند که از جمله ی مهمترین این موارد که در چیزهایی که ما می بینیم و یا می شنویم سهم بسزایی دارند می توان به خانواده ، محیط ، دوستان ، فرهنگ و رسانه ها اشاره کرد چون عمده ی دیده ها و شنیده های ما از این منابع بوده که باعث شده باورهایی در ما به وجود آید که نتیجه ی آن قرار گرفتن در فرکانس و مداری است که دقیقا هم فرکانس و هم مدار با باورهای ماست .

خلاصه اینکه هر آنچه که ما حالا در حال تجربه آن هستیم به خاطر باورهایی است که تا به الان در ما شکل گرفته اند و این باورها ما را در مداری یا فرکانس مخصوصی قرار داده که این شرایط را تجربه کنیم پس برای اینکه بتوانیم شرایط کنونیمان را تغییر دهیم باید مدار و فرکانسمان را تغییر دهیم که تغییر مدار و فرکانس هم با تغییر باورها صورت می کیرد و اشاره شد که چیزهایی که ما زیاد شنیده ایم و یا دیده ایم و یا تجربه کرده ام باورهای ما را به وجود آورده است بر همین اساس ما در سایت آسان سازی موفقیت برای رسیدن به هر هدفی محصولی را آماده کرده ایم که شامل فایل های صوتی بی کلام و با کلام ، یک روش خود هیپنوتیزم و نرم افزار برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه است تا شما با گوش دادن به فایل های صوتی و دیدن تصاویر و عبارات تاکیدی بر روی صفحه نمایش کامپیوترتان که توسط نرم افزار نشان داده می شود ، باورهای جدیدی را در ضمیر ناخودآگاه خود به وجود بیاورید تا این باورهای جدید شما را در مدار جدیدی قرار داده تا در نهایت شرایطی متفاوت با قبل و مطابق با میل خود را تجربه کنید و در آخر به اهداف و آرزوهای خود برسید .

🔥سابلیمینال مسیج چیه؟👀

ذهن ناخودآگاه می شوند که بلافاصله هم آنرا درک کرده و نسبت به آن عمل می کند البته تو تصویر ها و نقاشی های عادی هم استفاده میکنن نه حتما تو فیلم…. چند نمونه از این پیام های پنهان تصویری رو تو کانال میزارم ببینید بعدا

  • 💈۱صوتی تاکیداتو در فرکانسی بالاتر یا پایینتر از حد نرمال شنوایی انسان منتشر میکنن
  • 💈تصویری یا دیداری پیامهای ناخودآگاه دیداری تاییداتی هستند که با سرعت بالایی پیش روی چشم فالش زده
  • می شوند که ذهن خودآگاه قادر به تشخیص آن نیست. درنتیجه این تاییدات مستقیما وارد
  • ذهن ناخودآگاه می شوند که بلافاصله هم آنرا درک کرده و نسبت به آن عمل می کند البته تو تصویر ها و نقاشی های عادی هم استفاده میکنن نه حتما تو فیلم…. چند نمونه از این پیام های پنهان تصویری رو تو کانال میزارم ببینید بعدا
  • از این پیام های خیلی از شرکت های تجاری گروه ها …سواستفاده تجاری اخلاقی هم میکنن به طوری که تو خیلی از کشور ها استفاده از این پیام ها بدون اطلاع بقیه جرم سنگینی محسوب میشه همین فیلم های هالییوودی یا انیمیشن ها خیلیاشون حاوی پیام های پنهان تصویری صوتی هستن و میتونن به راحتی روی ذهن مصرف کننده تاثیر بزارن و عقایدی که میخوان رو مثل دیتا توی مغز مصرف کننده ثبت کنن مثلا ترویج به اعتیاد 🚨ابتذال🚨خودکشی🚨خشونت🚨استفاده از محصولات خودشون🚨و…

🔥سابلیمینال مسیج چیه؟👀
⚠️دقت کنید:سابلیمینال یه روش قدرتمند است که با اون میشه مستقیم به ناخودآگاه نفوذ کرد مثلا در آن نوعی جمله تاکیدی رو طوری در یک فایل صوتی قرار میدن (فرکانسی بالاتر یا پایینتر از حد شنوایی نرمال ما) که خودآگاه ما توانایی پرازش اون رو نداشته باشه و مستقیم وارد ناخودآگاه ما که یه ابر رایانه قدرتمنده میشه و هر چیزی رو که ذهن منطقی و خودآگاه ما متوجه نمیشه به راحتی درک میکنه و میپذیره و تحلیل نمیکنه و اون رو به عنوان واقعیت میپذیره و ذهنو بر اساسش برنامه ریزی میکنه از اون جهت هم که ناخودآگاه بیش از ۹۳درصد روی زندگیمون تاثیر داره پس قطعا تاثیر و تغییر بزرگی توی زندگیمون ایجاد میکنه🚦🚥🚦ما دونوع سابلیمینال داریم

دانشمندان غربی با درک این نکته در پی سیاست های کثیف (ولی متاسفانه کارآمد) دولت
های غربی برای اثر گذاشتن بر نیروهای جوان کشورهای دیگر در فیلم ها، عکس ها،
پوسترها و حتی کارتون های کودکان از این نکته سود می جسته اند و به جای اینکه مستقیماَ
تصویر یا کلمه ای زشت ) این کلمه یا تصویر هرچیزی اعم از فحش، صحنه های زننده،
فرهنگ سازی غلط و … می تواند باشد( را نشان دهند، آنرا لا به لای انبوهی از تصاویر
دیگر پنهان می کنند و به کودکان و جوانان ما نشان داده و بر فکر آنها اثر می گذارند.
ضمیر نا خودآگاه انسان تمامی این پیام ها را دریافت کرده و در ذهن ثبت می کند، به مرور
زمان و با مشاهده ی این تصاویر، ذهن انسان به سمت این کارها ) چه فحش دادن، اذیت
پدر و مادر و چه کارهای زشت و … ( تمایل پیدا کرده و انسان با ضمیر خودآگاه خود آن
کار ناپسند را انجام خواهد داد.

message Subliminalهای گرافیکی، اغلب در کارتون ها، پوستر فیلم ها، بازی ها
و عکس های گرافیکی مشاهده می شوند؛ زیرا قابلیت کار گرافیکی بر روی آنها وجود
دارد.
در کارتون هایی نظیر شیر شاه ، باب اسفنجی، سیندرال، عالالدین و…
در پوستر و عکس های فیلم هایی نظیر: هری پاتر، آواتار ، نبرد پوالدین steal real(
(و…
در بازی هایی مانند (auto theft grand (gta ، : sims ،و…
و در بسیاری از عکس ها و فیلم ها و کارتون های دیگر این اثر را می توان مشاهده کرد.

ومثالی فوق العاده و واقعی از تاثیر گذاری این پیام ها :
در سال ۱۹۵۷ جیمز ویکاری یک فروشنده? پژوهشگر است مدعی شد که در طول یک
دوره? شش هفتهای به ۴۵۶۹۹ مشتری در سینمایی واقع در فورت لی نیوجرسی در میان
فیلم پیکنیک دو پیام تبلیغاتی نشان داده شده بود: »گرسنهاید؟ پاپ ُکرن بخورید« و
»کوکاکوال بنوشید« که به گفته? او در هر ۵ ثانیه یکبار به مدت سههزارم ثانیه این پیامها
نمایش داده شده بودند
زمان آن پیامها چنان کوتاه بودند که آنها هرگز آگاهانه ازسوی کسی دریافت نمیشدند، اما
ویکاری ادعا کرد که در طول این دوره ۶ هفتهای باهمه?آنکه مشتریان از پیامها ناآگاه
و فروش کوکاکوال، ۱۸?۱ %افزایش یافتند ُک ۵۷?۸ %بودند، فروش پاپ رن،

اولین اصل تحقق رویاها:

✅اولین اصل تحقق رویاها:
استفاده از قدرت تجسم و تصویرسازی ذهنی
✅دومین اصل تحقق رویاها:
رویای خود را هم اکنون تحقق یافته ببینید!
عبارت زیر از نویل گادارد است، آن را به خاطر بسپارید و هر روز با خودتان تکرار کنید:
شواهدی را که تحقق رویای شما را غیر ممکن جلوه می دهند ، نادیده بگیرید. فرض
را بر آن بگذارید که شما هماکنون همان کسی هستید که میخواهید باشید، زیرا با
این فرض قاطع، شما با هویت الهی خودتان که خالق است و همه چیز برای آن
امکانپذیر است، به وحدت و هماهنگی میرسید.
در روند تحقق رویاهای خود باید هر گونه شک و تردید را فراموش کنید و به زمان تحقق
آنها فکر نکنید، زیرا در زمان مناسب تحقق پیدا خواهند کرد. همچنین چگونگی تحقق آن را
فراموش کنید. با آن زندگی کنید. تأکید میکنم هویت الهی را درون خودتان بپذیرید و با
کمک آن زندگی را آنگونه که میخواهید تحقق ببخشید. نسبت به این عقیده خیلی جدی
و مصمم باشید ، شما باید طوری زندگی کنید که گویی رویا و هدفی که در قلمرو تخیل خود
دارید، هم اکنون حقیقت زندگی شماست.

✅سومین اصل تحقق رویاها:
تحقق رویای خود را احساس کنید

»برای آنکه خواستهتان را در ضمیر ناخودآگاهتان ثبت کنید، باید آن حسی را داشته
باشید که گویی هماکنون خواسته شما برآورده شده است
✅چهارمین اصل تحقق رویاها:
توجه و تمرکز
باید آنچه را که حواس پنجگانهتان به شما میگویند و
با خواسته شما در تضاد هستند، نادیده بگیرید و بر آنچه در ذهن و قلمروی تخیلتان قرار
دادهاید، تمرکز کنید. شما در نهایت همانی خواهید شد که بر آن توجه و تمرکز میکنید. بر
آن چیزی تمرکز کنید که در عالم تخیلتان قرار دادهاید و آن را برای خودتان مقدر اگر بتوانید ذهن خودتان را کنترل کنید، میتوانید زندگی را آنگونه که آرزوی شما
است، هدایت کنید. اما اگر اجازه دهید ذهنتان دائم تحت تأثیر عوامل خارجی قرار
بگیرد، کنترل و هدایت زندگی شما به گونه ای که رویای آن را دارید غیر ممکن
است.
✅پنجمین اصل تحقق رویاها:
برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه قبل از خواب

✅اصل ششم هم من اضافه می کنم. عدم نگرانی و اینکه خیالتان راحت باشد که نتیجه محقق شده است از همین الان و آثار آن نیز بزودی در دنیای عینی مشاهده می شود.

زندگی تو با فرکانس های خودت رقم می خورد

فرکانس

زندگی تو با فرکانس های خودت رقم می خورد

فرکانس

وقتی قوانین زندگی را باور می کنی و می پذیری که  زندگی تو با فرکانس های خودت رقم می خورد و برای هماهنگ شدن با آن قوانین و اجرای آنها تلاش ذهنی زیادی به خرج می دهی و باورهای متفاوتی می سازی و شیوه نگرشت را به صورت بنیادین تغییر می دهی، جهان قطعاً شما را کم کم وارد مدارهای بالاتر می کند و اوضاع و شرایط، قطعاً رو به بهبود خواهد بود حتی اگر ظاهر خوب و مناسبی نداشته باشد.

اما تنها زمانی پیام نشانه ها را به وضوح می شنوی که در آن لحظه نه تنها امیدت را از دست نمی دهی، نه تنها تردید به خود راه ندهی، بلکه با ایمان و یقین بیشتر در این مسیر ثابت قدم بمانی. در این صورت، نتایجی وارد زندگی ات می شود که به وضوح به شما می گوید:

شغل مورد علاقه و پردرآمد کنونی ات، حاصل باورهایی است که اول به شکل اخراج از شغل مزخرف قبلی ظاهر شد. فرکانس

عشقی که الان در رابطه ات تجربه می کنی، حاصل باورهایی است که اول به شکل از هم پاشیدن رابطه پردردسر قبلی ظاهر شد.

و هزاران مثال دیگر که قطعاً در زندگی ات داری فرکانس

البته همیشه نتیجه تغییر باورها به شکل یک ظاهر نادلخواه نمایان نمی شود. در اکثر مواقع از همان ابتدا، نتیجه باورها هم ظاهر خوب و هم باطن خوب دارد. اما به طور کلی، این یک قانون است که وقتی باورهایت تغییر کند، جهان، دنیای اطرافت را قطعاً به سمت بهبود بیشتر تغییر می دهد. زیرا جهان در هر لحظه به باورها و فرکانس های شما پاسخ می دهد.

بنابراین، اگر اکنون در شرایطی نامناسبی زندگی می کنی، بدهی های بسیاری داری یا اوضاع سلامتی و روابط ات آنگونه که می خواهی نیست، قرار نیست این شرایط همیشگی و پایدار باشد. بلکه شرایط تغییر می کند اگر باورهای تو تغییرکند.

می توانی  از همین لحظه با تغییر نحوه نگرش و کنترل ورودی های ذهنت، فرکانس هایت را تغییر دهی و با ادامه این روند، کم کم به سمت شرایط دلخواه هدایت شوی.

می توانی از همین لحظه، زندگی دلخواهت را روی پایه ای به نام “باورهای قدرتمند کننده” بچینی که حاصل درک و شناخت قوانین زندگی است.

زیرا زندگی تو با “فرکانس هایت در لحظه اکنون”، شکل می گیرد و نه تجربیات تلخ گذشته. تو درهر لحظه با فرکانس هایت، در حال خلق شرایط ات هستی. اما تنها زمانی می توانی شرایط نا دلخواه کنونی را تغییر و شرایط دلخواهت را بسازی که:

اولاً بپذیری که تمام این شرایط، توسط فرکانس های قبلی ات خلق شده. بنابراین همانگونه که قدرت خلق آن شرایط را با فرکانس های نامناسب داشتی، قدرت خلق شرایط دلخواه را به کمک ایجاد فرکانس های مناسب خواهی داشت، اگر قوانین زندگی را بشناسی و با آن قوانین هماهنگ شوی و پیام آن قوانین را بشنوب.

پکیج روانشناسی فوق پیشرفته ثروت با پیام های پنهان و امواج مغزی ” فرصتی است تا قوانینی را بشناسی که  زندگی تو بر اساس آنها رقم می خورد و اگر از آن قوانین آگاه شوی و با آن قوانین همراه شوی، می توانی شرایط دلخواه را در زندگی ات خلق نمایی.

این دوره به شما کمک می کند تا اولین خشت بنایی به نام “خلق شرایط دلخواه در زندگی” را درست قرار دهی و بذر موفقیت هایت را بکاری و پایه های ساختمان زندگی دلخواهت را از پای بست آنقدر محکم بنا نمایی که توانایی نگهداری هر مقدار موفقیت را داشته باشد.

مثل ساختمانی که آنقدر پی اش محکم است که توانایی تحمل صدها طبقه را دارد

با دوره کشف قوانین زندگی ,زندگی خودتون را به گونه ای که می خواید خلق کنید

دوره کشف قوانین زندگیبا دوره کشف قوانین زندگی ,زندگی خودتون را به گونه ای که می خواید خلق کنید

دوره کشف قوانین زندگی با عباسمنش

ما در جهانی زندگی می کنیم که قوانینی دقیق و ثابت بر آن حکم فرماست. قوانینی مثل چسبندگی مولکولی، نیروی گرانش، نیرو، اصطکاک و … که موجب شده جهان ما با این نظم و انضباط مسیر تکاملی اش را ادامه دهد.

در چنین جهان قانونمندی، محال است اتفاقات زندگی ما شامل هیچ قانونی نباشد و به صورت شانسی یا اتفاقی رخ دهد. قطعاً قوانینی بر جهان حاکم است که به ما امکان کنترل شرایط زندگی مان و خلق شرایط دلخواه مان را می دهد.

همانگونه که کشف و شناخت قوانینی مثل ایرودینامیک به مهندسان هوافضا کمک کرده تا هر بار هواپیما ها و سفینه های پیشرفته تری بسازند و به مهندسان سازه کمک کرده تا ساختمان های عظیم تر  با امکانات پیشرفته ای همچون تأمین برق مورد نیازشان را بسازند و به مهندسان مکانیک کمک کرده تا هر بار ماشین های با کیفیت تر همراه با امکانات بیشتری بسازند و شکل راحت تری از زندگی را به بشریت هدیه دهند و … پس قطعاً قوانینی نیز بر زندگی ما حکم فرماست که کشف و درک آن قوانین به ما این امکان را می دهد تا زندگی مان دست خودمان باشد. تا تابع شرایط نباشیم و بتوانیم زندگی مان را به گونه ای که می خواهیم خلق نماییم.

شالوده تمام آموزش های “دوره کشف قوانین زندگی”، درک قوانینی است که به ما کمک می کند تا مثل آن معمار و مهندس که سازه دلخواهش را طراحی و رویایش را به کمک شناخت آن قوانین به واقعیت تبدیل نموده، رویاهامان را محقق نماییم و شرایط زندگی خود را به شکلی که می خواهیم، خلق نماییم.

این تمام آن چیزی است که همیشه به دنبال درک و استفاده از آن بوده ام و هر بار به خاطر درک بهتر و عمیق تر قوانین، زندگی ام را راحت تر و با کیفیت تر خلق می کنم.

خیلی از دوستان بارها درباره برنامه ریزی های روزانه زندگی ام یا نحوه عمل به قوانین یا شیوه شخصی ام درباره انجام تمرینات لازم برای ساختن یک باور پرسیده اند.

مدتها بود که تصمیم داشتم یک بار دیگر به کمک تحقیقات و یافته های این چند ساله اخیر درباره قوانین زندگی و نیز باورهایی که تا کنون ساخته ام، مروری جامع بر قوانینی داشته باشم که زندگی ام را در کمتر از ۱۰ سال از شرایط سخت زندگی در یک اتاق سیمانی به استقلال کامل مالی رسانید به گونه ای که حتی من و فرزندانم می توانیم تا پایان عمر بدون نیاز به کار کردن، در شرایطی عالی زندگی کنیم.

قوانینی که اختیار زندگی ام را در دست خودم قرار داده و موجب شده، تابع شرایطی مثل افزایش یا کاهش دلار، تغییر سیاست های یک کشور، قطع یک رابطه و هر عاملی بیرونی دیگر نباشم. قوانینی که به من این یقین و آرامش را بخشیده که حتی اگر تمام این دست آوردها از بین برود، باز هم جای نگرانی نیست و دوباره به کمک همین قوانین می شود حتی یک زندگی زیباتر را خلق نمود.

بنابراین، تصمیم گرفتم همراه با شما، جلوی دوربین، مرور این مسیر را در قالب دوره کشف قوانین زندگی، ارائه دهم.

این دوره پاسخی جامع و مستند درباره شیوه شخصی من برای درک قوانین زندگی و نحوه تبدیل این ادراک، به عمل و سپس ساختن باورهاست.

این دوره شامل تمریناتی است که به کمک آنها باورهای هماهنگ با اهدافم را می سازم و مهم تر از همه شامل مرور آگاهی هایی است که به من کمک می کند تا در این مسیر بمانم و هر بار به درک کاملتری برسم و باورهای قدرتمند کننده تری بسازم که موجب تجربه زندگی بهتری می گردد.

پروسه تغییر ملموس شرایط زندگی من از زمان آشنایی با قوانین و سپس درک قوانین و سپس اجرای آنها در عمل و تبدیل آنها به باور و سپس ظهور نتایج آن باورها در زندگی ام، ۱۰ سال زمان برد.

نکته مهم: هر کلمه “سپس” در جمله بالا شامل یک پروسه زمانی و تلاش های شدید ذهنی است.

اما خبر خوب این است که قرار نیست برای شما هم این پروسه اینقدر طولانی باشد از طرفی قرار هم نیست یک شبه زندگی شما تغییر کند.

برای شما کار بسیار راحت تر است زیرا نیازی به سعی و خطا نداری.

اگر فقط ۶ ماه شیوه قبلی خودت را که نتیجه اش نیز کاملاً مشخص است کنار بگذاری و با ایمان، باور و یقین ۱۰۰%، آنچه در این دوره از قوانین می شنوی را مثل وحی منزل بپذیری، خصوصاً در ابتدای مسیر به اجرای تمرینات این دوره و عمل بر اساس آموزه های این دوره متعهد شوی، به شما قول می دهم در همان هفته اول به خوبی شواهد این قوانین را درک می کنی و در میابی که تمام اتفاقات زندگی ات توسط کانون توجه و فرکانس های خودت خلق می شود. آنگاه به نقطه ای می رسی که هرگز نمی توانی به شیوه قبلی ات باز گردی.

اما مانع مهمی که افراد زیادی را در ابتدای کار از این مسیر گمراه می کند این است که، افراد در شروع کار تعهد و شور و اشتیاق فراوانی برای درک قوانین و عمل به آنها به خرج می دهند و سپس رفته رفته نتایج وارد زندگی شان می شود و با عمل به قوانین، به خواسته های زیادی می رسند.

اما از آنجا که همزمان با رسیدن به خواسته ها و رشد باورها، خواسته ها نیز دوباره رشد می کند، یعنی دوباره درآمد بیشتر یا خانه و ماشین بهتری می خواهند و …، لذا  دست آوردهای قبلی، برایشان بدیهی شده و نمی توانند به یاد بیاورند که در طی این مدت کوتاه که برای درک و اجرای قوانین تلاش کرده اند، چقدر پیشرفت داشته انددوره کشف قوانین زندگی

بنابراین، حالا که اینجا هستی تا به کمک درک قوانین، کنترل زندگی ات را در دست بگیری و شرایط دلخواهت را خلق نمایی قدم اول و تمرین اول این است:

یک دفترچه آماده کن و شرایط کنونی ات را در تمام جنبه ها شرح بده.

درباره شرایط مالی، میزان پس اندازهایی که داری، میزان درآمدت، میزان بدهی ها و … را شرح بده

درباره وضعیت روابط: روابط ات با خانواده، دوستان، فرد مورد علاقه ات، کارفرما و … در چه سطح است و تا چه حد از آن رضایت داری.

درباره وضعیت سلامتی: از نظر سلامتی در چه شرایطی هستی، هر چند وقت یک بار مریض می شوی و …دوره کشف قوانین زندگی

درباره وضعیت معنوی: فارغ از هر دین و مذهبی، چقدر حضور خداوند را در قالب الهامات و هدایت های او در موقعیت های مختلف احساس می کنی، چقدر آرامش داری ودوره کشف قوانین زندگی

سپس به هر وضعیت از ۰ تا ۲۰ نمره لازم را اختصاص بده و به صورت مفصل دلایلی را توضیح بده که موجب شده در حال حاضر در چنین وضعیتی قرار گرفته باشی دوره کشف قوانین زندگی دوره کشف قوانین زندگی 

این تمرین را هر ۶ ماه یک بار انجام بده و نوشته هایت را مرور کن تا قدرت هماهنگی با قوانین را به خودت یادآور شوی.

با دوره کشف قوانین زندگی ,زندگی خودتون را به گونه ای که می خواید خلق کنید

ما در جهانی زندگی می کنیم که قوانینی دقیق و ثابت بر آن حکم فرماست. قوانینی مثل چسبندگی مولکولی، نیروی گرانش، نیرو، اصطکاک و … که موجب شده جهان ما با این نظم و انضباط مسیر تکاملی اش را ادامه دهد.

در چنین جهان قانونمندی، محال است اتفاقات زندگی ما شامل هیچ قانونی نباشد و به صورت شانسی یا اتفاقی رخ دهد. قطعاً قوانینی بر جهان حاکم است که به ما امکان کنترل شرایط زندگی مان و خلق شرایط دلخواه مان را می دهد.

همانگونه که کشف و شناخت قوانینی مثل ایرودینامیک به مهندسان هوافضا کمک کرده تا هر بار هواپیما ها و سفینه های پیشرفته تری بسازند و به مهندسان سازه کمک کرده تا ساختمان های عظیم تر  با امکانات پیشرفته ای همچون تأمین برق مورد نیازشان را بسازند و به مهندسان مکانیک کمک کرده تا هر بار ماشین های با کیفیت تر همراه با امکانات بیشتری بسازند و شکل راحت تری از زندگی را به بشریت هدیه دهند و … پس قطعاً قوانینی نیز بر زندگی ما حکم فرماست که کشف و درک آن قوانین به ما این امکان را می دهد تا زندگی مان دست خودمان باشد. تا تابع شرایط نباشیم و بتوانیم زندگی مان را به گونه ای که می خواهیم خلق نماییم.دوره کشف قوانین زندگی

بهینه سازی قدرت ذهنی شمابرای کسب ثروت بی نهایت

ثروت

بسیاری از مردم به دروغ باور دارند که اگر آنها ذهن ناخودآگاه خود را تغییر دهند، آنها زندگی خود را تغییر خواهند داد. با این حال، تغییر ذهن ناخودآگاه شما تنها نصف معادله است. هر دو ذهن آگاه و ناخودآگاه باید برای ایجاد تغییرات دلخواه باید هماهنگ شوند. ذهن آگاه خلبان است، به سخن گفتن، که قدرت بی نهایت ناخودآگاه را اداره می کند. چسبهایی که با هم ارتباط دارند، تخیل و توانایی شما برای تجسم و تصویرسازی تغییراتی است که می خواهید در زندگی خود داشته باشید.

 

یکی دیگر از باورهای غلط این است که تصدیقات تکراری زندگی شما را تغییر خواهند داد. من تاییدات را برای سالها بدون هیچ نتیجه ای تکرار کردم. اگر شما بی اعتمادی تصدیقات را بدون تجسم تغییراتی که می خواهید اتفاق می افتد، تکرار کنید، نتایجی که می خواهید آشکار شود، هرگز به نفع خود نیست.

 

به همین دلیل من نرم افزار پیام های پنهان را ایجاد کردم: این برنامه طراحی شده است تا تا ذهن آگاه و ناخودآگاه را از طریق استفاده از تصاویر برای کمک به تحقق تغییراتی که می خواهید، و از بین بردن باورهای متضاد که حتی ممکن است متوجه شوند وجود نداشته باشد.

 

بگذارید بگوییم شما یک فیلم را تماشا می کنید  که شخص ثروتمند را به عنوان خائن و بدبختی معرفی میکنه و افراد ناموفق به عنوان یک مرد خوب معرفی میکنه . نمونه های خوبی از فیلم هایی مانند این ها عبارتند از: تایتانیک، مرد عنکبوتی، سوپرمن، هری پاتر و غیره … هر چند که شما می خواهید ثروتمند شوید نه اینکه متوجه شوید که ذهن ناخودآگاه شما برنامه ریزی شده است که غنی بودن بد و بد است فقیر بودن وضعیف بودن، نجیب و خوب است نرم افزار پیام های پنهان طراحی شده است تا اعتقادات ناخودآگاه خود را در مورد خودتان تغییر دهد، با تصحیح تصورات متعصبانه واشتباه تصاویر روی صفحه کامپیوترتان تغییر دهید.

 

حالا که شما اعتقادات ناخودآگاه خود را در مورد خود (و پول در این مثال) تغییر دادهاید، شما نیمه راه وجود دارد. خلبان، ذهن آگاه شما، هنوز قدرت ذهن ناخودآگاه را هدایت می کند. اگر به اطراف نگاه کنید و کوهی از صورتحساب ها را پرداخت کنید و به صورت آگاهانه به خودتان بگویید «من همیشه شکست خورده ام»، ذهن ناخودآگاه شما به دستور شما پاسخ خواهد داد، هرچند اکنون معتقد است که غنی بودن چیزی اشتباه نیست. از این رو گفتن معروف بودا “همه آنچه که هستی، نتیجۀ افکار شماست”

 

یک راه عالی برای ایجاد تغییراتی که می خواهید، استفاده از برنامه نامحدود با تصاویری است که برای شما اهمیت دارد، و سپس محافظ صفحه را روشن کنید تا اندیشه های ذهنی شما را با هماهنگی با اندیشه های ناخودآگاه خود به اشتراک بگذارید.

 

در زیر نمونه ای از تصاویر و تصدیق هایی است که می توانید به نرم افزار پیام های پنهان برای رسیدن به اهداف شخصی خود بچسبانید: شما می توانید تصاویر و تصدیقات خود را شخصی سازی کنید یا وارد بخشت صدیقات یا جملات تاکیدی مثبت که براتون اماده شد شوید و از بیش از ۱۰۰ طبقه تأیید را انتخاب کنید و از میلیاردها تصویر در Google انتخاب کنید.

 

برنامه SUBLIMINAL

 

من خالق تجربه من هستم

من شایسته و سلامت، ثروت و شادی را انتظار دارم

ثروت و فراوانی نامحدود به زندگی من نشان می دهد
من سزاوار موفق شدن هستم


من خانه رویاییام را آشکار می کنم
من فکر می کنم و خیلی بزرگ

من خوشحالم و سالم هستم
من از همه چیز در زندگی ام سپاسگزار هستم

من خوشحال هستم و در عشق هستم

من می دانم که من چه می خواهم و از آن درخواست می کنم و آن را دریافت می کنم

آینده من را ایجاد خواهد کرد

من زندگی خود را با چشم انداز من ایجاد می کنم

من استاد سرنوشت من هستم

 

Sreensaver

 

محافظ صفحه نمایش یک ابزار عالی در برنامه ذهن آگاه شماست. در زیر یک مثال از نحوه استفاده از آن است.

 

لطفا توجه داشته باشید: محافظ صفحه نمایش تصاویر بزرگتر را می پذیرد و آنها را بر روی صفحه نمایش شما شناور می کند. با این حال، لطفا تصاویر بزرگ را به برنامه subliminal وارد نکنید.

برای قرار دادن تصاویر به محافظ صفحه نمایش، دکمه پیکربندی در پنل کنترل را فشار دهید و یا ما نسخه ی نمایشی زنده را تماشا کنید:

www.vanizan.com

اطمینان حاصل کنید که هر تصویر در خط خودش است و به دنبال تاییدیه است.

 

من از همه چیز در زندگی ام سپاسگزار هستم

من ثروت زیادی را به زندگی ام رساندم

من هر روز با اشتیاق زندگی میکنم
شما عالی هستند

من می توانم هر چیزی را به دست آورم

قلب خود را دنبال کنید و رویاهای خود حقیقت برسد
شما سالم، ثروتمند و عاقل هستید

من هر روز بیشتر و بیشتر دوست دارم

هر کاری که می خواهید انجام دهید، می توانید انجام دهید. هر چیزی – دکتر وین دایر

من با شادی می گیرم و پول می گیرم

من با همه کسانی که به من لمس می کنند خوش شانس هستم

من موفق و خوشحالم

می توانید با ثروت و خوشبختی سلامت باشید

من ثروت را به وفور می بینم

من ثروت را به راحتی به دست میارم

من ثروت را در همه جا می بینم

من اهنربای پول و ثروت هستم

من هر کجا باشم به راحتی ثروت می سازم

نحوه کنترل گفتگوهای درونی (نجواهای ذهنی) و رسیدن به احساس خوب

نحوه کنترل گفتگوهای درونی (نجواهای ذهنی) و رسیدن به احساس خوب

اگر بتوانم قوانین کیهانی را در یک جمله خلاصه کنم، قطعا آن جمله این است:

احساس خوب = تجربیات دلخواه و احساس بد = اتفاقات نادلخواه

چون خداوند میدونه که این جهان بر پایه قانون جاذبه کار میکنه و میدونه اگر احساست بد باشه و به همین شکل ادامه بدهی اتفاقات بد برات رخ میده

طبق همین قانون، منظورم از هماهنگ شدن با خواسته نیز، ماندن در احساس خوبِ بیشتر، درباره آن خواسته است.

منظورم از ایجاد هماهنگی میان ذهن و روح نیز، توانایی هماهنگ شدن با خداوند به وسیله “تمرکز بر نکات مثبت هر موضوع” و رسیدن به احساس آرامش است.

ملاک موفقیت درباره هر موضوعی، همیشه “میزان احساس خوبی است که تجربه می کنی” و میزان ایجاد احساس خوب، همیشه به اندازه توانایی ات در کنترل ذهن، درباره موضوعات متعدد است.

پس صحیح است که بگویم، بزرگترین مهارت یک انسان، توانایی او در کنترل ذهنش است.🌷.

“تلاش برای کنترل نجواهای ذهن”، کاری است که سالهاست در حال انجامش هستم و خواهم بود. زیرا ذهن مان همواره در حال تولید افکار بیمارگونه درباره هر موضوع و جنبه ای است. ذهن مثل دشمنی همیشه در کمین است تا به محض رخ دادن شرایطی نا دلخواه، حتی ناخواسته های بی اهمیت را آنچنان در ذهنت بزرگ جلوه دهد و چنان نجوایی را شروع کند و چنان دلایلی منطقی برای ناامید بودن، ترسیدن، نگران بودن و… ارائه دهد و تو را به حالت احساسی ای برساند که در یک بهشت واقعی، یک جهنم واقعی را ببینی و احساس نمایی.

اگر توانایی کنترل ذهن را در این مواقع نداشته باشی، تو را در چرخه ای از اتفاقات ناخواسته فرو می برد. تا جایی که میان خودت و یک زندگی زیبا، یک رابطه توام با عشق و مودت، یک بدن سالم و هر خواسته دیگری فرسنگ‌ها فاصله می‌بینی که هیچ چیز قادر به پر کردن آن فاصله نیست. رسیدن به افسردگی یا خودکشی، نتیجه ماندن به مدت زمان طولانی در این چرخه است.

این طبیعت ذهن است و اولین قدم برای کنترل ذهن، پذیرش طبیعت اوست.

همانگونه که می پذیریم گرگ حیوانی درنده است و محل سکونت مان را از محدوده قلمرو این حیوان دور می کنیم و تلاشی برای اهلی کردنش نداریم، همانگونه که به جای یک گرگ، گوسفند و مرغ و خروس را که اهلی هستند، پرورش می دهیم، همین شیوه را نیز باید درباره ذهن اجرا نماییم.

اولا، ذهن را به عنوان بخشی از وجودت بپذیر که کارش این است تا با متمرکز نمودن تو بر کمبود هر چیزی، احساس ترس، نگرانی، نا امیدی و… را در وجودت ایجاد نماید.

سپس آگاهانه توجه ات را از ذهن بردار و به آن بخش از وجودت توجه نما که جایگاه خداوند است و همواره تلاش می کند تا با الهام خیر و شرت به تو و یادآوری توانایی ها، نعمت ها و فراوانی که در جهان برای تو آفریده، ایمان، امید و آرامش را در قلبت ایجاد نماید و قدم هایت را برای حرکت در این مسیر استوار سازد.

به وسیله تکرار همین روند است که باورهای قدرتمند کننده، ساخته می شوند.

این دو صدا (صدای ذهن و صدای قلب) همواره در وجودت هست. این تو هستی که تصمیم می گیری به کدام یک از این دو صدا توجه کنی. نتیجه این انتخاب، تجارب هر لحظه از زندگی ات را می آفریند. نتیجه این انتخاب، نوع باورهایی (باورهای محدود کننده، باورهای قدرتمند کننده) را مشخص می کند که در هر لحظه در حال ساختنش هستی.

و در یک کلام، به اندازه ای نعمت ها و خواسته ها وارد زندگی ات می شود، که می توانی با نادیده گرفتن ذهن و توجه به ندای الهامات قلبت که همیشه امید را می پراکند، قادر به تمرکز بر جنبه های مثبت هر موضوع و هر شرایطی می شوی. این یعنی هماهنگ شدن با قوانین خداوند. این تنها راه ساختن باورهای قدرتمند کننده است و این تنها کار زندگی ات است.!

راز پنهانی که عیسی در زمان حیات خود گفته بود

راز پنهانی که عیسی در زمان حیات خود گفته بود و توماس انها را نوشت او گفت هر کس بتواند این کلمات را درک کند “هرگز طعم مرگ را نخواهد چشید” اجازه ندهید کسی انها را پیدا کند زیرا وقتی انها اشکار شوند دچار مشکل خواهند شد و زمانی که انها دچار مشکل شوند انها شگفت زده می شوند و او در سراسر جهان سلطنت خواهد کرد

انجیل توماس

سخنان انها راز نیست راز دروغ تفاسیر است هنگامی که شما پاسخ های درست را پیدا می کنید دچار شک می شوید زیرا این اطلاعات با آنچه که آموختید در تضاد است و زمانی که حقیقت را پیدا کردید شما شگفت زده خواهید شد و زمانی که شما قدرت خود را بدانید بر روی زندگی و هر چیزی که دارید حکومت می کنید و شما بهشت را روی زمین تجربه میکنید.
هر نقطه نظری بر این اعتقاد است که همه انسان ها همان قدرتی که عیسی داشت را دارند در عوض همه از نیروی های بیرونی ترس واهمه دارند همه چیز هایی که ما در مورد زندگی و تاریخ میدانیم دستکاری شده است چون ما از هم متفاوت هستیم این ما راجدا نمی کند همه ما از یک اگاهی واحد هستیم که با اشکال مختلفی وجود داریم در اینجا برخی از صحبت های مسیح و تفسیر احتمالی انها را توسط توماس در انجیل میبینیم
آیه شماره ۳:
اگر کسانی به شما میگیوند پادشاهی در آسمان است پس پرندگان آسمان پیش شما خواهند بود
اگر به شما گفتند این دریا است پس ماهی ها پیش شما خواهند بود
پادشاه درون و بیرون شما است زمانی که شما به خودتان می آید
و خودتان را میشناسید متوجه خواهید شد که شما فرزندان پدرتان هستید
اما اگر ندانید چه کسی هستید فقط زندگی می کنید و این شما هستید که فقیر هستید
این تدبیر به عواقب باور داشتن قدرت خارج از انسان اشاره دارد اگر باور داشته باشید که قدرت متعلق به کسی یا چیزی دیگر است پس انها بر زندگی شما حکومت خواهند کرد با این حال وقتی این تحقق پیدا کند که بدانیم ما هر کدام آگاهی هستیم که در همه چیز در حرکت هستیم و تمام قدرت از درون ما بیرون میاد ما میتوانیم در راه صعود و ثروت زندگی کنیم قدرت درون و بیرون شما وجود دارد به معنای واقعی کلمه شما بیرون خود را از درون آشکار می کنید اگر خودت رو نشناسی در فقر زندگی خواهی کرد و شما فقیر خواهید بود
اعتقاد بر این است که شرایط بیرونی و افراد دیگر زندگی مردم رو کنترل میکنه اما با این تفکر زندگی ثروتمندانه ای که حق خودشان است را از خود دور میکنند انها افکارشان را اشکار میکنندما همیشه این قدرت را درون خودمان داشته ایم اما ان را از دست داده ایم این چیزی نیست که ما محبور باشیم آن را تجربه کنیم اگاهی حال حاظر بخشی از همه چیز است از جمله هر فرد برای آزاد کردن نیروی الهی در زندگیمان اول باید بفهمیم چطور کار میکند و علم به ما میگه چطور کار میکند و دوم باید به زبانی صحبت کنیم که زبان الهی اون رو میشناسه که علم نمیتونه این رو به ما بگه و از گذشته ما از تاریخ ما از فرهنگ ما می آید از کسانی که این را آموخته اند و از این زبان برای هزاران سال استفاده کرده اند بنابراین کاری که باید الان انجام بدیم اینه که یاد بگیریم عیسی چکار میکرد و در مورد این زبان چکار میکرد زیرا این همان سنت هایی هستند که در بودا ، هندو ، مسیحیت و پیش از مسیحیت صحبت می کند انها به ما میگوند که این حوزه یک انرژی است و ما زبان صحبت با این حوزه رو داریمخوب اینجا ما باید چکار کنیم ما در صومعه بودایی ها در تبت بوده ایم و انها به ما میگویند
یک :
اول باید احساس درخواست داشته باشیم
و دوم :
باید احساس کنیم که درخواستمان قبلا پاسخ داده شده است
اوکی و حالا ما در صومعه مصری ها هستیم با متونی که قبل از اینکه ویرایش شوند در سنت ما استفاده می شدند و قصد داریم دستورالعملی رو بررسی کنیم که به ما میگه چگونه این کار رو انجام دهیم اوکی اگر انجامش بدیم خیلی خوبه .

اولا زمانی که شما فکر و احساس می کنید خوب انجیل توماس داره درباره افکار و احساسات صحبت میکنه
اون میگه وقتی به چیزی فکر میکنی و اون رو احساس میکنی
حالا نگاه کن ببین چه اتفاقی رخ میده

میگه وقتی که فکر و احساس میکنید که کوه حرکت کند کوه حرکت می کند
میگوید زمانی که شما با یک فکر و احساس در یک سیگنال قدرتمند هستید اون موقع این قدرت رو دارید که با جهان هستی صحبت کنید
دوما:
زمانی که شما افکار و احساسات رو شکل میدین به عکس قبلی برمیگردیم منظور از (دو) افکار و احساست است زمانی که این دوتا وارد قلب ما میشوند احساسات در بدن ما ایجاد میشوند و زمانی که افکار و احساسات یکی شوند خواهید دید که چطور این کار رو انجام بدیناگر دو (افکار و احساسات)در هر خانه ارامش ایجاد کند اگر افکار و احساسات یکی شوند اگر در هر خانه ارامش ایجاد شود ببین چه اتفاقی رخ میده
انها میگویند کوه حرکت کن و کوه حرکت میکنه او دوباره اینو به ما میگه در یک آیه کاملا متفاوت چطور یکی شدن افکار و احساسات اینقدر قدرتمنده اما هنوز به ما نگفته چطور؟ چطور انجامش بدیم در کتاب مقدس مسیحیممکنه شنیده باشید که گفتن درخواست کنین و دریافت کنید درخواست کنید و دریافت کنید اینو شنیدین

من میدونم مردم درخواست میکنن درخواست میکنن ، درخواست میکنن ، درخواست میکنن ، اما هیچ اتفاقی رخ نمیده چون منظور درخواست کردن با صدای خودمون نیست درخواست کردن این نیست که بگی لطفا لطفا اینو به دنیای من بیار این درخواست کردن نیست درخواست کردن باید به زبانی باشد که زبان الهی یا جهان هستی آن را میشناسد این زبان زبان معنی داریه نه صدای ما
جهان صدای قلب ما رو میشناسدبه یاد داشته باشید احساساتی که در قلب ما ایجاد میشوند امواج الکتریکی و مغناطیسی هستند ، این زبان ، زبان شناخته شده جهان است بنابراین وقتی در قلبتون احساسی رو ایجاد میکنید دقیقا مثل زمانی که پاسختون رو از جهان دریافت کردید که این امواج الکتریکی و مغناطیسی رو ایجاد میکنه که به شما پاسخ میده خدا میگه همه چیزهایی که تو مستقیما از اسم من میخواهی به شما داده میشود و میگه تاکنون این کار را انجام نداده اید چون اگر ما با صدای خودمون درخواست کنیم ما درخواست نکردیم .ه این دو جمله بسیار قدرتمند نگاه کنید
بدون انگیزه پنهانی بخواهید بدون احاطه شدن بخواهید و با انچه که آرزو دارید خوشبخت و خوشحال باشید
میبینی چه گفته؟
این زبان صحبت با جهان نیست این میگه احاطه بشید با چیزهایی که احساس میکنید داریشون اگر با چیزهایی که احساس میکنی داریشون رو احساس کنی پس پاسخ شما قبلا رخ داده حقیقت پیدا کرده اگر میخوای رابطه عالی در زندگیت داشته باشی اگر می خواهید بدن عزیزتان شفا پیدا کنه این حس رو داشته باش که قبل رخ داده حقیقت داره
با انچه که ارزوی شماست چون زمانی که افکار و احساسات شما یکی میشوند و تصور میکنید که عزیزتون شفا پیدا کرده و عشق افکارتون رو احساس میکنید و انها یکی میشوند این زبانی است که جهان اون رو میشناسه و این درسته
آیا متوجه شدید میخواهید مثالی ازش ببینید مثال دیگری هم اینجا است بدون انگیزه پنهانی درخواست کنید منظورش چیه؟
انگیزه پنهانی درخواست بدون قضاوت این دقیقا همان چیزی است که بودایی ها به ما می گویند بدون قضاوت درخواست کن
از اینکه خوبه بده درسته غلطه بدون دخالت ضمیر خوداگاه درخواست کنید با قلبتون درخواست کنید آیا براتون معنی داره متوجه شدید مفید بود اجازه بدید دوباره مثال بزنم وقتی میگه احاطه بشید به این معنیه که احساس کن همین الان داریش احساس کن داریش پس شما شما باید رویای آینده خود را در واقعیت کنونی ایجاد کنید واقعیت حال حاظر با احساس کردن ارزوهایتان ایجاد می شود تا جایی که اون اتفاق واقعا همین الان رخ داده این چیزیه که این افراد برای تومور سرطانی انجام دادند کمی میخوام این موضوع رو توضیح بدم
وقتی که این افراد زنی که تومور داشت رو شفا دادند انها سرطان رو قضاوت نمیکنند که خوبه بده غلطه یا درسته انها قضاوت نمیکنند انها قبول میکنند که تومور یک احتمال از بینهایت احتماله زیرا در جهان کوانتومی همه چیز امکان پذیر است بنابراین انها نگفتند سرطان بده و باید از بین بره یا اینکه شما باید عمل شوید یا اینکه شما باید با نور درمان شوید انها این کار رو نکردند انها سرطان رو همانطور که بود پذیرفتند
بدون قضاوت و انگیزه پنهانی و بعد گفتند ما واقعیت جدید رو انتخاب می کنیم با احساس کردن اینکه این زن اکنون شفا یافته است خوب اونا چکار کردند انها احساس کردند که زن به طور کامل شفا یافته است به طور کامل به طوری که شایسته است که این اتفاق رخ داده انها در مناجاتشون از این استفاده کردند

انجیل توماس
تغییر باورها در کمتر از ۶۰ثانیه


Wassa Wassa
ترجمش میشه همین الان اتفاق افتاده انجام شده
و زمانی که هیجان زده میشوند میگویند
Mate mate mate
یعنی حالا حالا حالا
نه یک سال از الان نه یک ماه از الان نه پنج دقیقه از الان الان در جهان کوانتومی یعنی الان و بدن او پاسخ داد باید پاسخ بده واقعیت فیزیکی باید به زبانی که درک میکند پاسخ دهد بنابراین در سنت های بودایی انها به ما میگویند کیفیت احساسات
و در سنتهای یهودی-مسیحی انها دستورالعمل به ما میدهند تا احاطه بشیم چطور این احساس رو ایجاد کنیم؟
زمانی که شما اون دو تا رو با هم دارین این چیزی است که در قلب ما اتفاق می افتد نه در ذهن ما احساسات و درخواست ها بدون قضاوت بدون پاسخ داده میشوند و احساساتی که از نتیحه می آیند احساسات از نتیجه ای که همین الان رخ داده آیا افراد رزمی را دیده اید مثل کاراته

وقتی که هنرمندان رزمی رو می بینید زمانی که انها تمرکزشون رو با شکستن بلوک های بتنی ثابت میکنند آیا دیدی تا حالا دیدین؟
اوکی اینجا یک رازه این رازه که اونا این بلوک رو میشکنن

زمانی که یک فرد رزمی کار روی بلوک تمرکز میکنه اخرین چیزی که بهش فکر میکنند اینه که دستشون به بلوک ضربه زده چون اگر در مورد این فکر کنند میدونند که دستشون آسیب میبینه

بنابراین انها روی اتفاقی که بعد از رد شدن دستشون از بلوک رخ میده تمرکز میکنند اینطور که انگاری همین الان رخ داده انها به مکان زیر بلوک تمرکز میکنند و این حس رو احساس میکنند که همین الان دستشون روی زیر بلوک رسیده این یک استعاره است یک تشابه برا اینکه بدونیم چطور از قدرت احساسات استفاده کنیم احساس کردن این تجربه که قبلا این رخ داده
خودتان را از هر واقعیتی که به شما کمک نمیکند آزاد کنید چه شخصیتی رو دوست دارید تصورات غلط در مورد خودتان باید با اگاهی واقعی اینکه چه کسی میخواهید باشید جایگزین شوند قدرتی که همه ما داریم.

در همین راستا و طبق همین گفته ها گروه تحقیقاتی گرداب موفقیت ونیزان پکیجی در زمینه ی روانشناسی ثروت و رسیدن به آرامش واقعی و شادی و سعادت در دنیا و اخرت طراحی کرد که عزیزان میتونند از دلینک زیر دانلود کنند و بزرگترین سرمایه گذاری را در طول عمرشان انجام بدند

  تو لایق  بهترینها هستی پس کلیک کن  اینجا