قانون ارتعاش

بالا بردن ارتعاش

قانون ارتعاش

چرا برای من اتفاق افتاد ؟

هر شیئی موجود زنده ایست و احساسات داره و دارای ارتعاش یا فرکانسه که انها رو به خارج از خود پرتاب میکنه. یک میدان پر از انرژی ما رو احاطه کرده. این انرژی ها از ارتعاشات دریافت میشن و به طرف ما ارسال مشن. علم فیزیک کوانتوم این قانون رو به اثبات می رسونه.قانون ارتعاش

توجه شما به هر چه معطوف شود سبب انتشار ارتعاشاتی میشه و این ارتعاشات معادل با ارتعاشات خواسته شماست و باعث جذب اون میشه.

باب دُویِل Bob Doyle می گوید: اندازه، هیچ مفهومی برای عالم هستی نداره. از نظر علمی، جذب کردن چیزی بزرگ با دریافت کردن چیزی کوچک هیچ تفاوتی ندارد. عالم هستی بدون کمترین تلاشی تمامی کارها رو انجام میده. همه چیز به این بستگی داره که در ذهن ما چه می‌گذره. تفکر ما به گونه ایه که برای کاری بزرگ زمانی زیاد و برای کاری کوچک زمان محدود در نظر می‌گیریم. اینها قوانین ما هستند که به این شکل تعریفشون می‌کنیم. زمان واندازه، هیچ مفهومی برای عالم هستی ندارن. به دست اوردن یک دلار هیچ تفاوتی با کسب یک میلیون دلار نداره. جریان واحدی در کاره. از اونجایی که ما یک میلیون دلار رو زیاد و یک دلار رو کم می‌دونیم، یک میلیون دلار دیرتر و یک دلار بسیار زودتر به دست ما می‌رسه.

این ارتعاشات تحت قانون خاصی عمل می کننن. یکی از این قوانین اصلی که ارتعاشات تحت نظر ان کار می کنن قانون جاذبه ست این قانون مشخص می کنه که چطور ارتعاشات رو انتقال بدیم و مشخص میکنه چه چیزهایی به طرف ما جذب بشن و چه چیز هایی از ما دور بشن.

این مفهومیه که از قانون جاذبه ارائه شده که جهان ما از یک میدان پر از انرژی تشکیل شده که همه ما هم فیزیکی و هم ذهنی به اون متصل هستیم و درواقع واقعیت ما از داخل به خارج ایجاد میشه نه مخالف ان و این واقعیت ، ارتعاشات انرژی ما رو منعکس می کنه.قانون ارتعاش.قانون ارتعاش.

واقعیت فردی ما با توجه به انرژی افکار و احساساتمون ایجاد میشه و لرزش خاصی رو ایجاد می کنن و اونها رو به خارج از میدان انرژی ارسال می کنه . این ارتعاشات مانند آهنربا مردم، موقعیت ها، و شرایط زندگی ما رو جذب میکنن. ما همچنین این قانون رو قانون بازتاب هم توصیف می کنیم. به این معنی که تمام چیزهایی که ما در درونمون ایجاد می کنیم، واقعیت های خارجی زندگی ما رو منعکس می کنه.

به عبارت دیگه زندگی نمی توند ه سوالِ : «چرا این مسئله برای من اتفاق افتاد؟» باشه بلکه، این اتفاق از طریق خود ما رخ داده و از طریق آرزوها و احساسات ما، قانون جاذبه زندگی ما رو گسترش میده به این معنا که ما در حال ایجاد سرنوشتمون هستیم و جهان هستی از طریق ارتعاشات (انرژی ما، تفکر، کلمات، عمل و احساسات) در حال رشد و گسترشه ما موجودات هوشمندی هستیم، به طوری که توانایی ما برای تغییر ارتعاشات خودمون بر روی زمین بسیار بالا است.

اما معنی واقعی قانون جاذبه اینه که ما مسئولیت کامل برای حقیقت و خلق خودمان رو داریم.

کلیه خواسته ها و سرعت دستیابی به هدفی که به صلاح ماست را، با ارسال دعا و فرکانس ذهنی خاصی به خداوند بزرگ، دهها برابر می کنیم هر چه نیروی فکری و دعا و ارسال فرکانس ذهنی ما به خداوند و جهان هستی بیشتر بشه سریع تر به آرزوها و خواسته های خود می رسیم.

یکی از قوانینی که باید خوب بشناسیم و درک کنیم، قانون فرکانس و ارتعاشات مقناطیسیه که هر لحظه از ذهن و وجودمان به تمام هستی ارسال میشه و بازخورد می گیره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 6 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.