قوانین جهان هستی و پکیج روانشناسی ثروت

بسم الله الرحمن الرحیم

قوانین جهان هستی و پکیج روانشناسی ثروت

جهان دارای قوانین ثابتی است که به راحتی می‌شود با درک این قوانین آینده‌ی خودمان و هر شخصی را پیش بینی و تغییر داد. این موضوع اصلاً مسئله‌ی عجیبی نیست و کاملاً بدیهی است. همانطور که با درک قوانین جهان هستی می‌توان پیش بینی کرد فضاپیمای پرتاب شده در چه مداری قرار می گیرد یا در چه زمانی بر کره‌ی ماه می‌نشیند، می توان خیلی از مسائل دیگر را هم پیش بینی کرد.
هر کدام از ما باورهایی در ضمیر ناخودآگاه در مورد پول و ثروت داریم که این باورها مشخص می‌کند در چه جایگاهی قرار می‌گیریم، چقدر ثروتمند و چقدر فقیر و چقدر سرمایه گذار هستیم. من این باورها را شناسایی کردم و تعدادی سوال و جمله مطرح کردم که وقتی افراد به آن‌ها پاسخ می‌دهند می‌توانیم باورهای پنهان در لایه های زیرین ضمیر ناخودآگاهشان را شناسایی کنیم و متوجه شویم که با این طرز فکر فعلی‌شان در آینده چقدر ثروتمند و یا فقیر خواهند شد و حتی می توانیم با اطمینان بگوییم در گذشته در چه وضعیتی بوده اند. البته می‌توانیم این باورها را تغییر بدهیم و آینده‌ی را به دلخواه خود بسازیم.
آینده را می‌توانیم با تغییر باورها تغییر بدهیم. من معتقدم که تنها عاملی که انسان‌ها را در فقر نگه داشته است، باورهایی است که در ضمیر ناخودآگاه شخص وجود دارد. نگاهی که ما به پول داریم مثلاً:
پول بد و کثیف است
پول باعث می‌شود انسان بدی بشوم و من را از خداوند دور می‌کند
پول باعث می‌شود کبر و غرور بر من حاکم شود و ایمانم را از دست بدهم
فقر معنوی است
ثروتمندان انسان‌هایی هستند که به روش‌های نادرست ثروتمند شده‌اند
و ….
باعث می شود فقیر و یا ثروتمند شویم
من حدود ۱۳۰ جمله و سوال را در طی تحقیقاتم توانستم شناسایی کنم و با پاسخ به آنها می‌توان با اطمینان گفت که فرد پاسخ دهنده در چه جایگاهی است و در ادامه به چه شرایطی از لحاظ مالی خواهد رسید. البته می‌توانم به او راهکارهایی را آموزش بدهم که باورهایش را تغییر بدهد و شرایط مالی اش به طور قابل توجهی تغییر کند.
بسازیم.
من خودم سال‌ها در فضای نامناسب و در فقر و بدبختی زندگی می‌کردم.در روستای هیران از توابع شهرستان فریدونشهر اصفهان که فاقد تمام امکانات اولیه است و حتی تو نقشه ایران هم نیست که تا ۶ماه از سال به هیچ جاده ماشین رویی دسترسی نداره و مردم انجا از امکاناتی مثل انسانهای نخستین استفاده میکنند. واگر کسی مریض بشه باید توکلش به خدا باشه و لاغیر ونه از دکتر خبری است ونه دارو..
ودر چادر زندگی میکردم که شما اصلا نمی تونید تصور کنید که وقتی بارون می اومد چقدر اذیت میشدیم انهم تو ان کوهستانهای صعب العبور و خطرناک که هر لحظه ممکن بود خرس یا گراز یا جانواران دیگر بهتون حمله کنند.
پس ما فقط سعی میکردیم زنده بمونیم
در ضمن خیلی هم تلاش میکردم و شب وروز هم کار میکردم ولی هیچ خبری از ثروت وپول نبود ..ولی سعی میکردم که با این همه سختی درس هم بخونم
وتا اینکه تونستم تو مدرسه شبانه روزی آزادگان فریدونشهر قبول بشم و در انجا درس بخونم . ولی اینجاهم شرایطش برای من سخت تر بود چون تا اخر سال نمی تونستم پدر و مادر و خانواده ام را ببینم و این برای من که تو یه خانواده پر جمعیت و صمیمی بزرگ شدم خیلی سخت بود ولی راه دیگری نبود مجبور شدم به خاطر اینده ام تحمل کنم و ان شرایط خیلی سخت را پشت سر بگذارم تا اینکه بعد از قبولی تو دانشگاه وگرفتن مدرک مهندسی برق وارد بازار کار شدم ولی بازم هم خبری از ثروت وپول و اسایش نبود و همیشه از خودم می پرسیدم چرا بعضی از ادمها اینقدر تو ناز و نعمت و رفاه زندگی میکنند ولی بیشتر مردم تو سختی و مشقت فقط زنده هستند ..و میدیدم که اینها از لحاظ ظاهری و فیزیکی و سواد و یا هوش زیاد باهم فرقی ندارند حتی من بعضی از این پولدارها را میدم که واقعا از لحاظ سواد و ظاهری صفر بودند ولی تو ناز و رفاه و فراوانی زندگی میکرد.
وقتی که اکثریت کتب موفقیت که تا آن زمان به چاپ رسیده بود را مطالعه کردم، متوجه شدم کسب ثروت یک بازی کاملاً ذهنی است و ربطی به مقدار تلاش فیزیکی من ندارد. من برای فقر برنامه ریزی شده بودم و با تغییر باورهایم جریانی از ثروت به زندگی‌ام وارد شد.
در مدت ۲ الی ۳ سال درآمدم به فضل الهی بیش از ۳۰۰ برابر افزایش یافت و این نتایج بیشتر به من اثبات کرد تمام شرایط زندگی افراد به علت نوع نگرش و نگاهشان است. این قانون فقط در مورد ثروت نیست. شرایط سلامتی، ارتباطی و.. نیز شامل آن می شود
وقتی انسان، خداوند و قوانینش را درک کند همه چیز تغییر خواهد کرد.
موضوعی که خیلی در زندگی به من کمک کرد این بود که هر قدر روی باورها کار می‌کنیم جریان نعمت به زندگی مان اضافه می‌شود و انتهایی برای این داستان وجود ندارد. انسان می‌تواند تا بینهایت روی باورهایش کار کند تا جائیکه اصلاً نمی توانیم بگوئیم تا کجا می تواند پیشرفت کند. البته منظور از تغییر باورها این نیست که در گوشه ای بنشینیم و منتظر باشیم تا یک کیسه پول از آسمان بر ما نازل گردد. به هیچ عنوان اینطور نیست حتماً باید تلاش و اقدام کرد. خود من خیلی وقتها می‌شود که تا دیروقت در دفتر کارم می مانم، اما می‌خواهم بگویم که قبلاً خیلی بیش از الان کار و فعالیت می‌کردم و شبانه روز سر کار بودم اما این نتیجه حاصل نمی‌شد.
تلاش فیزیکی با یک باور ثروتمندانه، نتیجه خیلی فوق العاده ای ایجاد می‌کند تا باور فقیرانه. ذهن فقیر هر قدر تلاش فیزیکی انجام بدهد نتیجه ی خاصی نخواهد گرفت
. من یک بسته آموزشی ای را آماده کردم که اگر هر فردی که با تمام وجود خود را متعهد به ثروتمند بودن و ثروتمند شدن نموده و این تعهد با به خودش داده است که از ثروتی که حق طبیعی او در عالم است بهره برداری نماید، از این دوره روانشناسی ثروت استفاد ه کرده و به تمام آنچه که در این دوره گفته ام را پذیرفته و با تمام وجود خود را متعهد به انجام تمرینات آن نماید، در مدت یک سال درآمدش تا حداقل ۵ برابر افزایش پیدا می‌کند. من به این محصول و نتیجه ای که برای اینگونه اشخاص ایجاد می کند، ایمان دارم.
شما میتونید با استفاده از دوره روانشناسی ثروت، قوانین و علم ثروت را بفهمید و با اجرای آن در زندگی تان به ثروتی که حق طبیعی تان است برسید.
اما من باز اومدم دیدم که یکسری باورهایی که از زمان بچگی با ما هستند و خیلی زمان میبره تا تغییر کنند و دنبال یک راه میان بری بودم که بتونم سریعتر به نتیجه دلخواه برسم که به فضل الهی با پیامهای پنهان آشنا شدم و بعد از ۳ سال مطالعه روی انها دیدم نتایج واقعا شگفت انگیز است و من هم برهمین اساس سیستمی را طراحی کردم که شما عزیزان بتونید در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه برسید.

جدیدترین سیستم ترکیب شده تجسم خلاق-هیپنوتراپی -عبارت تاکیدی وباورهای فوق پیشرفته کسب ثروت با کد گذاری شده به صورت پنهان-صوتی و تصویری ضبط شده در استودیو به همراه موزیک مخصوص برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه کسب ثروت و استفاده از تکنیک های علم برنامه ریزی عصبی کلامی (NLP) برای شما سیستمی منحصر به فرد جهت تغییر باورها و تثبیت همیشگی در ضمیرناخودآگاهتان برای کسب ذهنی قدرتمند و دارای ثروت عالی در ۲۱ روز آینده بوجود خواهد آورد تا برای همیشه صاحب ذهنی ثروتمند پولساز و ضمیر ناخوداگاهی برنامه ریزی شده جهت کسب ثروت چند صد میلیاردی شوید .
در پناه خدا شاد و ثروتمند باشید .

برای دانلود این پکیج ارزشمند میتونید به سایت زیر مراجعه نمایید .
گرداب موفقیت ونیزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.